Co jste nevěděli o lidech narozených ve znamení Štíra? Je to to nejlepší zamení zvěrokruhu!


8.znamením zvěrokruhu je Štír. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení v období října a lsitopadu dokážou každého vždy pozitivně překvapit. Lidé v tomto znamení jsou ale často úplně jiní než se na první pohled zdá.

Jedno je ale zcela jisté – Štíři se nebojí říkat pravdu lidem přímo do očí

Někdy to se svou upřímností a otevřeností až skoro přehánějí. Nedělají to ale vůbec úmyslně. Štíři chtějí mít ve všem zcela jasno bez zbytečných nedorozumění.

Lidem narozeným v tomto znamení velmi záleží na tom, aby vypadaly dobře za každých okolností. Totéž ale očekávají i od svých přátel.

Jestliže hledáte partnera na celý život, tak by měl být Štír jasnou volbou! Občas má komplikovanou povahu, někdy je žárlivý a nerad mluví o svých pocitech. Má ale velmi výjimečnou vlastnost – přímo prahne po trvalém vztahu. Dokáže být velký romantik, je věrný a oddaný.

Štíra nikdy neoklamete!

I když je do vás zamilovaný až po uši, stále zůstává oběma nohama pevně na zemi. Dokáže skvěle vycítit, jestli to s ním myslíte upřímně a čte mezi řádky.

Varuje druhé před nekalými úmysly podvodníků a nebojí se říct někdy i krutou a bolestnou pravdu. Jsou to pragmatičtí realisté, co jim v životě rozhodně není na škodu.

A jaké slavné osobnosti jsou narozené v tomto znamení? Na to se podívejte na další straně.

Další jejich pozitivní vlastností je ambicióznost. Štíři neohroženě dotáhnou vše do úspěšného konce a nebojí se těžké práce.

Pokud ví, že za dobře odvedenou práci je čeká odměna, zbytečně nemluví a udělají vše, co je potřeba.

Není náhoda, že mnoho úspěšných lidí je narozených právě v tomto znamení: Bill Gates, Pablo Picasso nebo Julia Roberts. Štíři se své práci věnují na 100% a se stejným zápalem rozvíjejí i své záliby.

Další ZAJÍMAVOSTI O ŠTÍRECH najdete na další straně