Úvod ZDRAVÍ Hubnutí Co dokáže klasická fólie? Pomůže vám s tímto: bojovat proti celulitidě, detoxikovat...

Co dokáže klasická fólie? Pomůže vám s tímto: bojovat proti celulitidě, detoxikovat vaše tělo a zhubnout!


Už několik desetiletí lidé schánějí triky na to, jak účinně zhubnout a vytvarovat vaši postavu Lidé zkouší všechno, včetně džusů, injekcí, liposukcí, masáží. Jedná se o metody, kterými se dají eliminovat tuky, které vám zabraňnují mít tělo takové, jaké byste chtěli.

Klasická fólie vám pomůže s tímto: bojovat proti celulitidě, detoxikovat vaše tělo a zhubnout!


Kromě metod, které jsou zmíněné výš, uxistuje další oblíbená metoda, která může zvýšit schopnost váš tuk spálit. Stačí vám strečová fólie, kterou zvýšíte teplotu během cvičení, a tím zlepšíte i výsledky hubnutí.

Tato technika se používá poměrně hodně a mnoho žen to zkouším doma a užívají si výhody. Díky zahřátí bříška, kde máte fólie, se zvýší průtok krve, odplaví se tak i toxiny a další škodlivé látky. Existuje několik způsobů, jak tuto techniku používat a jak dosáhnout těch nejlepších výsledků.  Tento článek vám prozradí 2 metody, které podporují úbytek hmotnosti,detoxikují tělo a bojuje s celulitidou.

Jde o domácí trik, kdy zahřejete 1/2 šálku medu, přidáte 1 žloutek a pár kapek citrónu a promícháte. Pomocí štětce nanesete směs na oblast těla, jako jsou paže, bříško, stehna a pak přebalíte fólií. Místo ještě překryjte nějakou utěrkou, aby se místo dostatečně zahřálo. Mějte na sobě minimálně hodinu a potom sundejte a umyjte vodou.

Pokud chcete nejlepší výsledky, opakujte tuto techniku dvakrát nebo třikrát týdně, nejlépe i při cvičení. Zvyšuje to schopnost těla hubnout a můžete zhubnout poměrně dost ruku za pouhý týden. Samozřejmě i se správnou stravou.

Tato fólie je poměrně levná a snadno dostupná. Může se použít na spousta míst na těle. Zábalem se zvyšuje pocení, což znamená. že se z těla vyplavuje více kalirií ale i toxinů. Zlepšuje se tak i zdraví kůže, bojujete proti celulitidě a eliminujete strie.
loading...

Kam dál?