Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Cikánský horoskop! Vypovídá o vaši osobnosti až s přesností 97%! Traduje se...

Cikánský horoskop! Vypovídá o vaši osobnosti až s přesností 97%! Traduje se už mnoho let a nikdy se nemýlí


Na Světě je spousta etnik. A každé má svou vlastní kulturu, zvyky, tradice a mnoho dalších aspektů vypovídajících o společném původu. 

Jedním z velmi početných etnik bez jednotného státu a tudíž pobývající po celém Světě jsou Cikáni. Právě v Jižní Americe se nachází skupina těch, kteří se věštěním budoucnosti zabývají už snad věky. Možná proto se říká, že jejich horoskopy sedí téměř stoprocentně.

Pročtěte si následné výklady horoskopů. Sedí to i na Vás?


Podkova  22.12. – 20.1.

Charakter lidí narozených ve znamení podkovy se dá odvodit už ze samotného názvu. Tito lidé jsou chladní, tvrdí, pracovití a často nenahraditelní. V životě jsou velmi ambiciozní, touží po úspěchu. Dbají na materiální jistoty a vyhýbají se konfliktům. V citech a lásce jsou opatrní a emoce projevují jen zřídkakdy.

Kalich  21.1. – 19.2.

Lidé narození v tomto znamení se vyznačují vysokou inteligencí a  inspirativními nápady. Jsou to skvělí a věrní přátelé i partneři. K sobě jsou velmi přísní. Toho, co si v životě zvolí, si cení a považují to za jedinou a správnou cestu. K srdci si jen tak někoho nepustí. Přátelství mají málo, za to opravdu silná.

Kaple 20.2. – 20.3.

Lidé narození v tomto znamení mohou někdy působit velmi nespolehlivě, zmateně. Nejedná se sice o lidi oplývající systematičností, za to však mají velmi vyvinutou intuici, cit pro duchovní věci a jsou velmi empatičtí. Rádi objevují a poznávají lidi, stejně jako sami sebe. Mívají problémy zvládat vypjaté a stresové situace.

Dýka  21.3. – 20.4.

Lidé narození v tomto znamení se vlastnostmi podobají právě ostré dýce. Jsou velkými bojovníky, silní, chladní, nemilosrdní. Své cíle a úkoly ovšem často nesplní anebo nedokončí. Jsou velmi vášniví ve všem do čeho se pustí. Nesnáší stereotypy, potřebují stálé nové podněty k životu.


Koruna  21.4. – 20.5.

Koruna je symbolem králů a vladařů. Ti mají ve svém poslání dělat věci správně a dobře se rozhodovat. A lidé narození v tomto znamení velmi přemýšlí, jsou pečliví v rozhodování, důslední a praktičtí. Dále je charakterizuje opatrnost, žárlivost nebo neochota měnit zaběhnuté zvyky.

Svíčka  21.5. – 20.6.

Svíčka je světlem ve tmě. A i lidé narození v tomto znamení umí na sebe upoutat pozornost, být okouzlující nebo jednoduše udělat rozruch, zazářit. Jsou velmi spontánní a životaschopní. Mají někdy sklon upadat do melancholie až depresí.

Kolo od vozu  21.6. – 21.7.

Silné a tvrdé osobnosti narozené ve znamení kola ovšem své pocity prožívají velmi silněji než by se mohlo zdát. Mají silnou intuici, jsou empatičtí. Často mají problém se vyhnout problémům, které si většinou zapříčiní sami. Jejich předností je obrovská láska a úcta k rodině. Jsou vynikajícími kamarády i rodičemi.

Hvězda  22.7. – 22.8.

Život těchto lidí se podobá životu slavných lidí. Téměř stále stojí na výsluní. Lidé je obdivují nebo zatracují. Proto mají velmi rozporuplný život. V těžkých chvílích by se vším nejraději sekli. Ale při nejbližší příležitosti, kdy můžou být středem pozornosti, je smutek rázem přejde. Jsou to sympatičtí a dobří lidé. Mají se rádi a mají rádi, když je má někdo rád.


Zvon  23.8. – 22.9.

Tito lidé se vyznačují velkým smyslem pro opatrnost. To jim komplikuje občas život. Milují pořádek, pravidla a zodpovědnost. Nedají na názory ostatních. Postrádají diplomacii a cit pojmenovat věci pravými jmény. Jsou to lidé vysokých ideálů. Touží po dobrodružství, lásce.

Mince 23.9. – 22.10.

Energie, radost a bezstarostnost. To jsou tři hlavní znaky lidí narozených ve znamení mince. Dokážou se vypořádat se vším, co jim přijde do cesty. Milují zábavu, rozkoš, smích. Jsou příliš důvěřiví. Lidé je často zrazují anebo využívají.

Meč  23.10. – 21.11.

Lidé narození ve znamení meče jsou silní, inteligentní, lehce vychytralí. Mají dobře vyvinutou intuici, obrovské odhodlání a vysoké cíle. Často jsou v pozdějším věku vůdci, režiséři, prostě osobnosti, které vědí co se životem. Jsou příliš chamtiví.

Sekera  22.11. – 21.12.

Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou velmi přátelští. Líbí se jim, když ostatní vědí, kde je jejich místo a dodržují pravidla. Jsou velmi diskrétní, ale také ohleduplní. Nikdy nevyzradí tajemství a snaží se být k ostatním citliví. Nikdy vědomě neublíží. Navzdory všem dobrým kvalitám se lidé v jejich společnosti cítí jako oběti nebo vězni.
loading...

Kam dál?