Úvod RECEPTY Nápoje Chutné smoothie, které vás zbaví navždy bolesti šlach a kloubů

Chutné smoothie, které vás zbaví navždy bolesti šlach a kloubů


Toto smoothie je velmi užitečné a efektivní, pokud máte bolavé klouby nebo trpíte dalšími příznaky artritidy. Kolena jsou velmi důležité a my nemůžeme bez nich dělat skoro nic. Kolena jsou jedním z nejdůležitějších kloubů v lidském těle, protože podporují správné držení těla nebo pohyby našich nohou, když chceme chodit, běhat, skákat nebo stát. Jak stárneme, trpíme různými zraněními, které mohou mít vliv na naše kolena. Tyto zranění zapříčiňují, že naše vazy a šlachy jsou méně flexibilní, slabší a méně mobilní – protože jejich mazání se snižuje.Měli byste vědět, že proces mazání je úplně přirozený, ale tak jak sme řekli, jak stárneme je výrazně snížený. Takže základem je dělat něco co zlepší jejich pružnost.
V tomto článku si ukážeme jak se dělá nejsilnější přírodní koktajl pro kolenní vazy, který pomůže posilnit vaše vazy a šlachy.

Toto úžasné, přírodní smoothie obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných živin a látek, které mají silné protizápalové vlastnosti a můžou zmírnit bolesti kloubů. Dále obsahuje vysoké množství vitamínu C, křemíku a hořčíku. A tyto živiny poskytují sílu a energii do všech částí těla a systémů. Toto smoothie je velmi jednoduché a lehké. Stačí postupovat podle pokynů.

Skořicovo – ananasové smoothie pro zdravé klouby

Potřebujeme:
250ml vody
7g skořice
2 šálky nakrájených plátků ananasu
1 šálek instantních ovesných vloček
1 šálek přírodního pomerančového džusu
40g drcených mandlí
40g medu

Postup:
Stačí sledovat jednoduché pokyny – 1. připravit ovesné vločky – ty zalijeme horkou vodou a necháme chvíli vychladnout.
Poté je potřeba vytlačit šťávu z ananasových kousků. Můžeme smíchat med, skořici, vodu s mandlemi a s pomerančovou šťávou.
Dobře promíchejte a potom můžete přidat ananasový džus a ovesné vločky a znova promíchejte. Můžete přidat i kostky ledu, jak chcete. Užijte si svůj koktajl.

Už po 2 týdnech pocítíte změnu, když vaše klouby a kolena se budou cítit o mnoho lépe a vy budete moci znova chodit a hýbat se bez jakýchkoliv problémů.

smoothiebolest1
loading...

Kam dál?