Úvod KRÁSA A MÓDA Chtěla jsem si přebarvit vlasy, ale nevěděla jsem jakou barvu si vybrat....

Chtěla jsem si přebarvit vlasy, ale nevěděla jsem jakou barvu si vybrat. Pak jsem narazila na tento článek a konečně jsem si vybrala


Máme tu rok 2017. Nehledě na skutečnost, že nastala nová etapa života, jsou tu nové módní trendy. Parádnice ocení přírodní měkké a teplá odstíny. Každá si najde něco pro sebe v paletě neobvyklých barevných kombinací.

Jaká bude módní barva vlasů v roce 2017?. Vždyť změna účesu je vynikající antistresová terapie.

Módní barvy v roce 2017

Višňová bomba

Jelikož máme rok Ohnivého kohouta, tak se neobejdeme bez červené barvy. A to platí i pro barvu vlasů. Odstíny bobulí a vína jsou hitem tohoto roku. Nejpopulárnější z nich je višeň. Můžete si vybrat mezi bordovou a mahagonovou barvou. Na tmavě červenou se mohou přebarvit všechny vlasy.

Ještě lepší bude zvýraznit višni čokoládovými pramínky. Pokud ti je bližší měď. Bude lepší nahradit višni teplejší barvou: burgundskou červenou nebo barvou brusinkového džemu.

barva vlasu1

 

 
Jahodová blond

Několik let byla moderní barva v odstínech čokoládové a černé barvy, ale letos vyneseme blondýnky na Olymp. Výhodou tohoto typu je to, že pro získání teplého odstínu blond barvy je nejjednodušší.

Nemusíš se zcela zbavit žlutého odstínu, jednoduše ji bude možné zneutralizovat, například odstíny jahodové barvy. Vypadá to velmi kouzelně.

barva vlasu2

 

 

 
Noblesní šedá

Tato technika barvení vlasů si získala srdce již v minulém roce. Stříbrno-šedé a bílo-sněhové prameny se staly moderní pro mladé dívky a elegantní ženy. Pokud již máte prošedivělé vlasy, tak nyní je ten správný čas, abyste šediny nosili s hrdostí a noblesou.

Mějte na paměti, že na získání šedého odstínu bude třeba vlasy podstatně zesvětlit. Pokud máte pochybnosti, zda se vám tato barva hodí, raději neriskujte. Nejmenší šance mají ty, jejichž barva vlasů, očí a přirozená barva vlasů je ve studených barvách.

barva vlasu3

 

 
Barvení s efektem džín

Stalo se moderním přebarvovat si prameny vlasů v odstínech modré. Neobvyklé řešení je vytvoření džínového efektu, kdy se na vlasy od nenatřený kořínků nanáší barva. Pokud jsou vlasy obarvené, je třeba je před tímto procesem odbarvit.

barva vlasu4

Tmavé a zrzavé barvy

Letos velmi nepřeje tmavým barvám. Aktuálními se stanou ořechové a zrzavé barvy. Jednoduchá černá s hladce vloženou zrzavou do vlasů, jemně zvýrazní rysy obličeje.

Ale výrazně zrzavá barva se letos moc nehodí. Majitelky ohnivých loken by si měli zvolit klidnější tóny. Za trendové odstíny se považují odstíny skořice, mědi, nebo šampaňského s načervenalým odstínem.

barva vlasu5

 

 
Západ slunce

Mezi novinkami módního světa jsou takové, které se zalíbí milovnicím extrémních barev. Šéfovat bude gradient západu slunce. Červené, růžové, broskvové a žluté barvy jsou velmi pěkné ve vlasech a vytvářejí tím efekt západu slunce.

Samozřejmě, v kanceláři tato barva nemusí přinést požadovaný úspěch, ale na cestu na dovolenou ke moři se velmi hodí na takový experiment.

barva vlasu6

Pokud chceš změnit odstín vlasů, nebo vyzkoušet novou techniku, tak ti doporučujeme svěřit své vlasy odborníkovi. Doma na obarvení vlasů doporučujeme pouze jeden odstín s jemnými osvěžujícími barvami.

Skutečnost je v tom, že výsledkem barvení vlasů je výsledek tří barev – tvé přirozené barvy, zůstatků bývalé barvy a pigmentů nové barvy.

Přejeme ti úspěšný experiment s barvou vlasů. Sdílej tento článek se svými přítelkyněmi.
loading...

Kam dál?