Úvod KRÁSA A MÓDA Chtěla jsem si přebarvit vlasy, ale nevěděla jsem jakou barvu si vybrat....

Chtěla jsem si přebarvit vlasy, ale nevěděla jsem jakou barvu si vybrat. Pak jsem narazila na tento článek a konečně jsem si vybrala


Máme tu rok 2017. Nehledě na skutečnost, že nastala nová etapa života, jsou tu nové módní trendy. Parádnice ocení přírodní měkké a teplá odstíny. Každá si najde něco pro sebe v paletě neobvyklých barevných kombinací.

Jaká bude módní barva vlasů v roce 2017?. Vždyť změna účesu je vynikající antistresová terapie.

Módní barvy v roce 2017

Višňová bomba

Jelikož máme rok Ohnivého kohouta, tak se neobejdeme bez červené barvy. A to platí i pro barvu vlasů. Odstíny bobulí a vína jsou hitem tohoto roku.

Nejpopulárnější z nich je višeň. Můžete si vybrat mezi bordovou a mahagonovou barvou. Na tmavě červenou se mohou přebarvit všechny vlasy.

Ještě lepší bude zvýraznit višni čokoládovými pramínky. Pokud ti je bližší měď. Bude lepší nahradit višni teplejší barvou: burgundskou červenou nebo barvou brusinkového džemu.

barva vlasu1

Jahodová blond

Několik let byla moderní barva v odstínech čokoládové a černé barvy, ale letos vyneseme blondýnky na Olymp.

Výhodou tohoto typu je to, že pro získání teplého odstínu blond barvy je nejjednodušší.

Nemusíš se zcela zbavit žlutého odstínu, jednoduše ji bude možné zneutralizovat, například odstíny jahodové barvy. Vypadá to velmi kouzelně.

barva vlasu2

Noblesní šedá

Tato technika barvení vlasů si získala srdce již v minulém roce. Stříbrno-šedé a bílo-sněhové prameny se staly moderní pro mladé dívky a elegantní ženy.

Pokud již máte prošedivělé vlasy, tak nyní je ten správný čas, abyste šediny nosili s hrdostí a noblesou.

Mějte na paměti, že na získání šedého odstínu bude třeba vlasy podstatně zesvětlit. Pokud máte pochybnosti, zda se vám tato barva hodí, raději neriskujte. Nejmenší šance mají ty, jejichž barva vlasů, očí a přirozená barva vlasů je ve studených barvách.

barva vlasu3

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ