Úvod RADY A TIPY Do života Chcete vědět co o vašem charakteru řekne tvar vašich nehtů? Zjistěte to...

Chcete vědět co o vašem charakteru řekne tvar vašich nehtů? Zjistěte to i vy


To, jak vaše nehty vypadají, svědčí o vaší osobnosti a charakteru. Ano, i nám se to zdálo absurdní, avšak ukázalo se, že je tomu opravdu tak.

Nejprve zjistěte, jaký tvar nehtů máte a následně si o sobě něco přečtěte. Nezapomeňte se podělit se svými zkušenostmi v komentářích.

Dlouhé a obdélníkové

prsty1

Jste kreativní a otevřená osoba. Každý se při vás cítí dobře. jelikož dokážete zlepšit náladu. Jste romantická a temperamentní duše. Někdy se příliš zaměřujete na detaily a ztrácíte tak přehled o celkové situaci.

Široké a ploché

prsty2


Jste velmi úpřímným člověkem, který nemá co skrývat. Chcete jen to nejlepší pro jiné, ale z tohoto důvodu mohou později vzniknout neshody, protože říkáte pravdu a ne to, co chtějí lidé slyšet. Víte, co v životě chcete, máte ambice, dáváte si cíle a proto si o vás někteří mohou myslet, že jste nedočkavec.

Kulaté

prsty3

Žijete svým vlastním tempem, které je o něco volnější než to, ve kterém žije většina lidí. Jste spokojený a tichý člověk, který žije zejména v harmonii se sebou sama. Nejdůležitější je pro vás nerozhodovat se pod vlivem emocí. Řídíte se logickým myšlením. Kontrolujete své emoce a proto máte spoustu přátel.

Čtvercové

prsty4

Jste odvážný, vytrvalý a nebojíte se jít do rizika. Tyto vlastnosti vás předurčují na pozici lídra. Jste respektovaný a lidé si vašeho názoru váží. Nikdo vás neoklame. Nakolik mu to vrátíte i s úroky. Pouze nejbližším odhalíte svou pravou tvář.

Trojúhelníkové

 

prsty5

Gratulujeme! Jste géniem! Alespoň to tvrdí výzkumy. Jste velmi vynalézavý, tvořivý a vše děláte perfektně. Máte inovativní nápady a snažíte se být nejlepším. Lidé se vámi inspirují a z vašeho chování si berou příklad.

Mandlový

prsty6

Jste milý, dobromyslný a čestný člověk. Dokážete se obětovat pro blízké a pokud je třeba. podáte jim pomocnou ruku. Lidé vás milují. Zvládáte problémové situace a rychle jejich řešíte.

Hranaté


prsty7

Jste velmi ambiciózní a pracovitá osoba. K dosažení úspěchu těžko pracujete. Vycházíte z

komfortní zóny, a tak získáváte mnoho životních zkušeností.
loading...

Kam dál?