Úvod KRÁSA A MÓDA Chcete mít dlouhé vlasy za chvilku? 10 triků, které vám vrátí dlouhé...

Chcete mít dlouhé vlasy za chvilku? 10 triků, které vám vrátí dlouhé vlasy zpátky!


Zde jsou ty nejlepší rady a triky na to, jak už za velice krátkou dobu mít zpátky krásné a dlouhé vlasy

Používejte dobrý šampon

Jedna ze základních věcí je používat kvalitní šampon a kondicionér. Vyhněte se šamponům, ve kterých jsou chemické látky, jako jsou sírany a silikony. Vhodné jsou například obyčejné kopřivové šampony, které tu službu udělají ze všech nejlíp.

Správné mytí vlasů jako základ

Nemyjte si vlasy zase tak často. Podle předních dermatologů a kadeřníků časté mytí vlasů způsobit úbytek jejich přirozené obrany a kvality. Bude stačit, když si umyjete vlasy dvakrát až třikrát týdně maximálně. Vlasy se potřebují přirozeně regenerovat.

Umývejte si vlasy i ve studené vodě

Vlasy si můžete mít i v teplé vodě samozřejmě, ale je také důležité, aby jste si vlasy po mytí teplou vodou i opláchli vodou studenou. Vlasy se tak zatáhnou a odolávají špatným vlivům.

Používejte vhodný hřeben nebo kartáč

Volba správného typu hřebene podle typu vašich vlasů je neméně důležitá volba, protože hraje významnou roli v udržování kvality vlasů. Na střapaté vlasy se hodí jemný hřeben, aby se právě vlasy nelámali zbytečně moc.

Vlasy si učešte hned po použití kondicionéru velice jemným hřebenem. Pak už si je ale nečeště, dokud jsou mokré a oslabené. V případě kartáče používejte raději ty, které mají měkčí štětiny na rozdíl od těch, které je mají tvrdé plastové a hrubé štětiny.

Pravidelné stříhání konečků vlasů také jako základ

Vlasy by měly být čas od času zastřihnuté. Je to proces, při kterém se odstraní poškozené konce vlasů. Když totiž na vlasech nemáte rotstřepené konečky, vlasy lépe rostou a jsou zdravější!

Zdravá strava jako naprostý základ všeho

Stravování má zásadní vliv na růst vlasů, tak jako na zbytek těla. Ovlivňuje veškeré živiny v těle a ty ovlivňují i správný růst vlasů.

Pijte hodně vody

Voda ovlivňuje né jenom vaši pokožku, ale růst vlasů a jejich kvalitu. Snažte se vypít alespoň 2 litry vody denně. Můžete například použít PET lahev o objemu 0,5 litru a počítat si, kolik jich vypijete. Je to jednoduché a bez vody to nejde!
loading...

Kam dál?