Česnek v mléku? Ano! Léčí astma, tuberu, problémy se srdcem a nespavost s kašlem. Proč to nezkust, když je to tak jednoduché?


Existuje mnoho ovoce, či zeleniny a koření, které pomáhají vyléčit onemocněné bez nutnotsti dalších chemických léků. Jedním z nich je právě česnek v kombinace s mlékem. Čtěte tento článek a zjistěte tak více, jak vyřešit problémy s vaším zdravím díky přírodní cesty!

Složení:

Loupaný a mletý česnek – 10 stroužků
Mléko – 500ml
Voda – 250 ml 
Cukr – 2-3 lžičky

Příprava

Mléko a vodu dáme do hrnce, přidáme česnek, přikrýt a dostat k varu. Nezapomeňte neustále míchat, dokud směs nebude na 1/2 počátečního množství. Poté přidejte mléko a cukr a opět zamíchejte, aby se cukr dostatečně rozpustil. Pijte horké, jako čaj.

Zde máte zdravotní výhody právě mléka s česnekem!

Srdeční problémy – snižují cholesterol a zabraňuje tvorbě sraženin, čímž se zvyšuje oběhový systém. Odstředěné nebo nízkotučné mléko podle doktorů účinně bojuje proti srdečním problémům.

AstmaUžíváním 3 stroužků čensku každou noc před spaním je výborný prostředek na léčbu proti astmatu.

Žloutenka

Česnek pomáhá zbavit se nežádoucích toxinů v telě. Protože játra potřebují síru k detoxikaci těla, je to skvělý zdroj síry. Česnek zvyšuje produkci
žluči, který snižuje tuk v játrech. Tento drink po dobu 5 dnů pomáhá při léčbě žloutenky!

KašelAntibakteriální vlasnosti česneku činí vynikající lék na kašel. Med a čensek společně jsou skvělým prostředem pro kašel.

Nespavost

Česnek má uklidňující přísady, které vám pomohou spát lépe.