Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Celých 9 dní nechala své 2 děti doma samotné bez jídla a...

Celých 9 dní nechala své 2 děti doma samotné bez jídla a vody. Policii se naskytl strašlivý pohled!


Tento příběh otřese snad každým. Ne každý by měl mít děti, ne každý si je zaslouží. Žena z Kyjeva je toho ukázkovým příkladem.

Vladislava Podchapková, měla dvě malé děti. S přítelem se rozhodla, že pojede na dovolenou. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby nenechala obě děti doma samotné, bez jídla a vody po dobu 9 dnů.

matka-deti1

 

 
Děti doma museli velmi trpět. Sousedé přiznali, že slyšeli křik dvouleté Aničky i mladšího Daniila. Přesto se neodhodlali zasáhnout. Jen zavolali na policii. Ta ovšem z neznámých důvodů nepřijela. Sousedům po několika dnech ruply nervy a znovu zavolali na policii. Tentokrát už jim razantně sdělili ať s tím něco dělají. Policisté tedy přijeli, to co ale uviděli budou mít před očima už napořád.

matka-deti2

Pro malého Daniila bylo příliš pozdě, jeho starší sestřička u něj seděla celé 3 dny, když už byl bohužel mrtvý. Vyděšenou a totálně vyčerpanou Aničku proto lékaři okamžitě odvezli do nemocnice.

Vyšetřovatelé pak našli v domě stopy škrábanců, když se děti snažili dostat z bytu. Zarážející je však chování sousedů. Ti několik dnů slyšeli pláč a křik a přesto se sami nešli přesvědčit jestli se něco neděje. Kdyby se aspoň jeden z nich obtěžoval, mohlo vše dopadnou jinak.

matka-deti3

 

 
Sousedé to však vysvětlují tak, že do posledního okamžiku nevěřili tomu, že by tam děti byly samy. Prý podle chování jejich matky je opravdu milovala a každou chvíli přidávala na sociální sítě společné fotografie.

Matce za toto hrůzné chování hrozí pouhých 8 let ve vězení. Osm let za to, že zabila nevinného malého chlapce svou nezodpovědností a bezcitností.

matka-deti4

 

 
Malá Anička pravděpodobně skončí u svého biologického otce, který se s její matkou rozvedl před pár lety. A kdyby ani on o ni neměl zájem, nejspíš skončí v dětském domově, kde jí najdou novou rodinu.

Matka také vypověděla, že jí nedošlo, že by se dětem mohlo něco stát. Nás ale i přesto více zaráží reakce sousedů, policie a třeba i učitelek ve školce, kde se děti neukázaly ani nebyly omluveny. Ti všichni věděli, že něco není v pořádku a nikdo nezasáhl. Nebuďte ke svému okolí slepí a bezohlední!
loading...

Kam dál?