Úvod KRÁSA A MÓDA Celý život jste si myli vlasy špatně! Pokud se naučíte tento způsob,...

Celý život jste si myli vlasy špatně! Pokud se naučíte tento způsob, už nikdy si je neumejete jinak


Aby byly vaše vlasy zdravé a krásné, je třeba vědět, jak je správně mýt. Naše koruna krásy je velmi důležitou součástí našeho života a je třeba se o ni i patřičně starat. Nevím, jak vy, ale já raději vyjdu ven bez make-upu, jak bych měla jít s neupravenými vlasy. Na základě tohoto článku možná zjistíte, že jste si vlasy myli celou dobu nesprávně.
Před mytím se češte
Chcete-li eliminovat poškozování vlasů, zejména konečků a stimulovat krevní oběh na pokožce hlavy, měli byste si vlasy před mytím vlasů pročesat.
Namočte si vlasy a aplikujte šampon na pokožku hlavy. Šampon byste měli vždy začít nanášet od kořínků po konečky a použité množství šamponu závisí na délce vašich vlasů.
masáž pokožky
Pomocí krouživých pohybů masírujte pokožku hlavy alespoň 2 minuty. Po masáži opláchněte své vlasy. Nezapomeňte, že vlasy se smývají vlažnou vodou.
Pokud je třeba, aplikujte kondicionér. Do dlaní si naberte trochu kondicionéru a vetřete ho do délek. Na koncích jsou vlasy vždy nejvíce poškozené. Nikdy neaplikujte kondicionér na pokožku hlavy nebo na kořínky. Způsobuje maštění vlasů, pokožka nemůže dýchat a vlasy jsou zatíženy.
Pokud máte delší vlasy, doporučuje se umýt si je šamponem dvakrát. Pokud máte jemné vlasy, kondicionér nebudete vůbec potřebovat, to mluvím z vlastní zkušenosti. Po umytí následují vaše klasické rituály. Buď si necháte vlasy volně uschnout, nebo používáte fén. Při úpravě nepoužívejte zbytečně mnoho přípravků, vaše vlasy to ničí a zatěžuje. Na ten krátký moment sice možná nějaký přípravek vyhladí vaše konečky, ale nikdy je „neopraví“. Proto pravidelně navštěvujte kadeřnický salon a nechte si roztřepené konečky zastřihnout.

DALŠÍ OBRÁZKY ➔
loading...

Kam dál?