Úvod ZDRAVÍ Hubnutí Celebrity hubnou díky zelenému zázraku. Pijte ho během dne a kila půjdou...

Celebrity hubnou díky zelenému zázraku. Pijte ho během dne a kila půjdou rapidně dolů


Herečka a maminka v jednom Drew Barrymore je velkou fanynkou zdravých organických smoothie, které si dává brzy ráno namísto své snídaně ale i během dne. Oblíbila si hlavně tzv. Zelené smoothie, kterému propadla nejedna celebrita a dokonce ho popíjel ve filmu i Iron Man Robert Downey jr.

Koktejl je plný vitamínů a minerálů, má nízký obsah kalorií a zároveň dodává tělu důležité enzymy a díky tomu je dobře stravitelný a napomáhá správné funkci trávení. Navíc má tento zelený zázrak detoxikační účinky, takže dokáže odbourávat volné radikály v těle a pozitivně ovlivňovat zdraví. Zároveň i zrychluje metabolismus. Na rozdíl od kupovaných džusů ovoce a zelenina v čerstvém džusu neprochází procesem zpracování, a tak v něm zůstávají zachovány všechny důležité látky a vitamíny. Nápoj je ideální nejen ráno, pro nastartování organismu, ale i po cvičení, kdy dokáže doplnit tělu potřebné živiny, které ztratilo při sportu.

Drew navíc tvrdí, že díky tomuto zelenému smoothie už nemá vůbec chuť na sladké a rapidně zhubla

postup:
1 ledový salát
3-4 stonky celeru
½ svazku čerstvého špenátu
1 oloupané jablko
1 oloupaná hruška
1 banán
1 šálek vody
Šťáva z poloviny citronu
koriandr
petržel

 

 

Jablko a hrušku zbavte jádřinců a nakrájejte společně s banánem na kousky. Špenát a římský salát opláchněte a natrhejte na kousky, které přidejte společně s ovocem a ostatními ingrediencemi do mixéru. Rozmixujte do hladkého smoothie a podávejte vychlazené.

celebrityzazrak5 celebrityzazrak

 

 

celebrityzazrak1 celebrityzazrak2

 

 

celebrityzazrak3 celebrityzazrak4
loading...

Kam dál?