Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Byli to jediná taková trojčata na světě … z toho, jak vypadají...

Byli to jediná taková trojčata na světě … z toho, jak vypadají dnes, se rozpláčete


Narození dítěte je vždy požehnání. V případě trojčat je důvod k radosti o to větší! Sestry Mackenzie, Macy a Madeline Garrisonově, se ihned po narození objevily na titulních stránkách novin. Jedná se teprve o druhý případ, kdy se siamská dvojčata narodila s třetím dítětem.

Přečtěte si, jaký osud čekal tyto výjimečně sestry. Rozhodně to v životě neměli lehké …
Jejich biologická máma se o ně nedokázala postarat, a tak je dala k adopci. Můžete si sami domyslela, že to pro ni nebylo snadné. Nikdo nechtěl, nebo se nedokázal postarat hned o tři děti najednou. Aby toho nebylo málo, siamská dvojčata vyžadovaly neustálou peči a jejich léčba byla dost finančně náročná. Naštěstí se ale našel někdo, kdo byl ochoten se o ně postarat.

trojcata1

 

 

Darla a její manžel Jeff Garrison, jehož vidíte na fotografii, pocházejí z Iowy. Vlastní menší farmu a nemají mnoho peněz, protože Vychovávejí 3 syny. Už odjakživa toužili mít dcerku, ale Darle nebylo souzeno, aby znovu otěhotněla. Proto se rozhodli adoptovat 3 sestry. Když bylo dvojčatům 9 měsíců, lékaři se jejich rozhodli operovat a oddělí. Operace byla nutná a velmi riskantní. Po 24 hodinové operaci všichni plakali radostí!

trojcata3

 

 

 

Obě sestry operaci přežily. Bohužel ale každá z nich přišla o jednu nohu. I v tomto případě se ale našli dobří lidé, kteří byli ochotni pomoci …

trojcata2

Charitativní organizace sesbírali peníze na protézy pro holčičky. Mackenzie, Macy a Madeline rostou jako z vody, jsou šťastné a plné života. Milují zvířata a tak jim život na farmě rodiny Garrisonově způsobuje ohromnou radost!

trojcata4

 

 

Sestry měli obrovské štěstí – Nejenže přežily porod (šance na přežití totiž byla mizivá), ale navíc se jejich chirurgem podařilo oddělit část a bylo jim dopřáno to, co je v životě to nejdůležitější … Milující lidé, kterým se o ně starají. Nezapomeňme si vážit toho, že jsme zdraví. Ne každý má v životě Takové štěstí.

trojcata5
loading...

Kam dál?