Buďte opatrní, pokud máte krevní skupinu „0“. Toto vám může zachránit život!


Lidé s krevní skupinou 0 jsou poměrně vzácní, protože mohou darovat krev pro jednotlivce s jakoukoli krevní skupinou (erytrocyty s krevní skupinou 0 nemají žádné komponenty, které mohou interferovat s jinými typy).

Přijmout krev mohou pouze od osob se stejným typem.

Tento druh krevní skupiny dělá její „majitele“ zcela specifickým a odlišným od ostatních. No jako všechno, i toto má svou nevýhody. Tito lidé jsou náchylnější k infekcím. Je samozřejmé, že mají určité charakteristické rysy, které je činí výjimečnými.

Vzhledem k tomu, že tito jedinci dostali od přírody to nejlepší, jsou narození jako vůdci, kteří jsou schopni vést profesionální akce. Jsou vitální a také velmi přesvědčiví. Lidé této krevní skupiny jsou také velmi schopní a úspěšní.

Faktem je, že jsou náchylnější na specifické onemocnění. Například vředy, chórové štítné žlázy, hypotyreóza a často trpí nedostatkem jódu. Tyto dysfunkce mohou způsobit nežádoucí zdravotní problémy jako je obezita a zadržování vody.

V Japonsku je každý krevní typ spojen se specifickým druhem identity. Na pracovních pohovorech jsou potenciální zaměstnanci téměř vždy žádáni o udání jejich krevní skupiny. Jedinci s krevní skupinou 0 jsou považováni za schopné vedení, za pracovitých, opatrných a úspěšných.

Studenti s krevní skupinou 0 jsou nejlepší vůdci ve skupině. V dávných dobách měli nejúspěšnější lovci krevní typ 0 a tak měli větší šance na přežití, protože jejich schopnost vyhodnotit podmínky pro život byla nejlepší vyvinuta.

 

 
Hyperaktivní a nerozvážné

Úzkost z nich dělá zuřivých a tak se stává, že jsou hyperaktivní a nediskrétni. Nezdravá strava a nedostatečná fyzická aktivita podporuje poruchy, které lidi s takovou krevní skupinou trápí. Příkladem je inzulínová rezistence, špatná funkce štítné žlázy a obezita.

Také je trápí problém s velkou tvorbou žaludečních kyselin. To je důvod, proč jsou více náchylní k vytváření vředů a vzniku žaludečních obtíží.

Lidé s krevní skupinou 0 by se měli vyvarovat kofeinu a alkoholu. Kofein může být obzvláště destruktivní, protože zvyšuje hladinu adrenalinu. Tito jedinci trpí abnormální vysokou tvorbou adrenalinu.

Doporučuje se, aby cvičili 3 až 4 krát týdně.