Úvod ZDRAVÍ Tělo Bolí vás klouby? Udělejte si doma tuto mastičku. Uleví se vám hned...

Bolí vás klouby? Udělejte si doma tuto mastičku. Uleví se vám hned po prvním použití


Bolest kloubů většinou přichází až ve větším věku, ale může přijít také dříve třeba díky dřívějšímu životnímu stylu. Je to pocit, který nás hodně omezuje, ale hold každý z nás bohužel stárne a spolu s námi i naše tělo stejně jako auto. U někoho se ale bolest kloubů projevuje už daleko dříve. Za to může většinou artritida, reumat nebo traumat.

Často klouby bolí už jen když je ohýbáte. Nejčastěji to tak bývá u kolen a u loktů. Může za to především nezdravý životní styl, nedostatek pohybu nebo naopak až příliš velké zatěžování.
Skoro každý problém má ale vždy nějaké to řešení. Dnes si proto ukážeme recept na mast, která vám výrazně v bolesti kloubů uleví a to už při prvním použití.

 Ingredience:

1 polívková lžíce jedlé sody1 polívková lžíce soli

1 polívková lžíce hořčice

1 polívková lžíce medu

 

Postup:

1) Všechny ingredience klasicky smícháte dohromady. Nejlépe do nějaké mísy.2) Teď už je jen stačí pořádně rozmixovat. Dokuď z nich nevznikne mast.

3) Poté už ji hned můžeze aplikovat na postižené místo. Doporučujeme také obalit místo mikroténovým sáčkem a poté mast nechat takto působit zhruba 2 hodiny.

Zbytek masti můžete uchovávat v ledičce. Také nesmíme zapomenout dodat, že tuto proceduru byste měli opakovat každý čtvrtý den.
loading...

Kam dál?