Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Bez ní by byl nikým. Takto vypadá žena, které byl Patrick Swayze...

Bez ní by byl nikým. Takto vypadá žena, které byl Patrick Swayze celý život věrný! Boží příběh


Byl milován miliony žen, skvělý tanečník, hollywoodská hvězda. Jeho srdce však patřilo jen jediné ženě …

Patrick Swayze byl dobrodruh, ale zároveň romantik. Rád jezdil na koni, účastnil se honu na zvířata a neměl problém ani se skokem na padáku. Na druhé straně, měl citlivou duši a vyzařovalo z něj nepopsatelné dobro.

Se svou budoucí ženou se setkal na baletní škole. On měl 18 a ona 14.

„Lisa byla odlišná než dívky, na které jsem byl zvyklý. Kdybych se začal předvádět nebo se začal hrát na Casanovy, jednoduše by se otočila a odešla. Moje žena je nejbystřejší žena, jakou jsem kdy potkal a poté, co jsem ji poprvé potkal, uvědomil jsem si, že chytré ženy jsou neuvěřitelně atraktivní, „řekl herec.

Patrick vždy říkal, že jeho žena je nejkrásnější na světě, jeho nejlepším přítelem a spolehlivou partnerkou. Dostala ho její nedostupnost a nevinnost. Po krátkém čase si uvědomil, že je do ní úplně a bezhlavě zamilovaný.


Jejich láska se začala přátelstvím. Dokázali se spolu povídat i celé hodiny. Vždy byly k sobě čestní a upřímní. Jelikož se Patrick rozhodl zlepšit svůj talent, musel Lisu opustit a odejít do New Yorku, kde se pokusil prorazit jako tanečník baletu.

Lisa bez dlouhého přemýšlení věděla, že chce zůstat u svém milovaném muži. Později se vzali a protože neměli žádné problémy, začali snít o dětech. Bohužel, tento sen se jim nesplnil, protože Lisa dvakrát potratila.

Následně na to začal Patrick pít, kouřit a vyzkoušel i drogy. Některých návyků se zbavil, ale kouřit přestal až tehdy, když se dozvěděl, že mě rakovinu slinivky ve 4. stadiu.


Zprávy o nemoci všech šokovaly. Ještě v roce 2008 se zúčastnil natáčení seriálu „The Beast“, kde hrál agenta FBI. V období mezi prací absolvoval léčbu chemoterapií.

Na zlepšení zdraví konzumoval bílkoviny, ale onemocnění bylo již v pokročilém stádiu. Byl trpělivý a léky proti bolesti neužíval.

Kromě práce se seriálem spolu s manželkou napsal memoáry. Rád se popisoval jako „sud se střelný prachem“ a „divoký člověk“. Chtěl toho v životě přežít co nejvíce, protože chtěl porozumět všemu, a Hollywood nikdy neodpověděl na jeho duševní potřeby. Po skončení natáčení seriálu odešel na ranč, kde pil čerstvé šťávy a meditoval. Nemoc ho začala pomalu pohlcovat …


Jeho milovaná Lisa byla po jeho boku až do poslední chvíle. Patrick zemřel 14. Září 2009.

Láska, kterou v sobě měli i navzdory obtížím a životním zkouškám vyvolává u mnoha lidí radost a respekt. Pro Patricka to bylo těžké, ale pro Lisu bylo shlédnutí se na umírajícího manžela dvojnásobnou zkouškou. Přesto, oba chtěli být odvážní a snažili se neukazovat ostatním svou bolest, která je tak trýznila …
loading...

Kam dál?