Úvod ZDRAVÍ Rady Banány jsou jedním z nejoblíbenějších druhů ovoce! Málokdo si je však vědom...

Banány jsou jedním z nejoblíbenějších druhů ovoce! Málokdo si je však vědom „pravé“ síly jejich slupky!


Alternativní medicína věnuje velkou pozornost léčivé síle rostlin, bylin, ovoce a zeleniny. Většina z nás však vyhazuje slupky a skořápky, aniž by si uvědomovala jejich výhody. Některé, jako banánová kůra, jsou velmi prospěšné pro lidské zdraví.

Dnes Vám ukážeme, jak používat banánové slupky a pomůžeme Vám dozvědět se více o jejich přínosu pro Vaše zdraví!

Banánové slupky mají bohatý výživový profil. Jsou bohaté na vitamíny B, C a K, stejně jako minerály, jako je železo a draslík.

Zde jsou hlavní přínosy pro lidské zdraví!


Zlepšují funkci Vašeho zažívacího ústrojí

Banánové slupky jsou bohaté na vlákninu a jiné důležité živiny, které dokáží vyčistit Vaše střeva a podpořit Vaše trávení. Jezte každý den kousek banánové slupky, abyste udrželi správný chod trávicího systému a zlepšili pohyb Vašich střev.

Bojuje proti bolestem hlavy

Chcete-li snížit bolesti hlavy, umístěte banánovou slupku vnitřní částí na čelo a nechte působit po dobu 15 minut. To Vám pomůže snížit bolest hlavy již v krátkém čase.

Zlepšuje zrak

Spotřeba nejméně jedné banánové slupky denně pomáhá zlepšit Váš zrak a celkové zdraví Vašich očí. Banánové slupky obsahují beta-karoten a vitamín A, které jsou důležité pro správné oční zdraví.

Snižuje hladiny cholesterolu

Obrovské množství draslíku, které se vyskytuje v banánových slupkách, pomáhá udržet Vaše tepny čisté a snížovat hladinu LDL cholesterolu v krvi, což účinně zabraňuje mnoha kardiovaskulárním chorobám. Jezte tedy banány častěji, abyste mohli kontrolovat Vaše kardiovaskulární zdraví.

Zlepšete vzhled Vaší kůže a odstraňte mnohé kožní problémy

Banánové slupky mohou léčit všechny druhy kožních problémů, včetně ekzému, psoriázy, suché kůže a svědění pokožky. Aplikujte vnitřek slupky na postižené oblasti nejméně 2x denně, abyste tento problém vyřešili a předešli opakovanému vzniku. Banánové slupky Vám také pomohou léčit akné a pupínky, a určitě zlepší kvalitu Vaší pokožky.
loading...

Kam dál?