Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Babička jela po dálnici příliš pomalu. Důvod? Popukáte od smíchu!

Babička jela po dálnici příliš pomalu. Důvod? Popukáte od smíchu!


Některé příběhy jsou tak skvělé, že nezáleží na tom, zda jsou pravdivé! Myslíme si, že tento se stát mohl, protože člověk nikdy neví, čeho je schopná taková babička! … ?

Policista zastavil auto, které po dálnici jelo příliš pomalu a pro jiné řidiče představovalo riziko. Auto jelo rychlostí pouze 22 km / h! Policista auto zastavil a neměl slov – za volantem seděla babička a další čtyři spolujezdkyně byly také v pokročilém věku. Všechny se tvářily vyděšeně.

Vystrašená řidička policistovi řekla, že povolenou rychlost nepřekročila! Ten jí řekl, že problém není v tom, že nešla příliš rychle, ale příliš pomalu!

Pamatujte, že pomalá jízda může být pro ostatní řidiče stejně nebezpečná, jako rychlá jízda.

Překvapená babička řekla, že přece jela maximální povolenou rychlostí – 22 km / h! Policistovi chvíli trvalo a nakonec pochopil, co má babička na mysli … Myslela, že název dálnice E22, znamená i maximální rychlost! Policista se pokoušel zadržet smích. Vše babičce vysvětlil a pak se zeptal:


Dříve, než odejdete, mám otázku. Je všechno v pořádku? Všechny vypadáte vyděšeně.

To nic není. Budeme v pořádku. „Odpověděla babička,“ Před chvílí jsme vyjeli z dálnice E142.

Sdílejte tento článek se všemi, kteří mají radost ze života a nebojí se zkoušet nové věci bez ohledu na to, kolik jim je let! ?
loading...

Kam dál?