Adoptoval psa z útulku a spolu s ním dostal dopis od předchozího majitele – obsah dopisu ho dohnal až k slzám!


Některé příběhy čteme se zatajeným dechem. Tento krásný příběh je toho příkladem. Nevíme, zda se skutečně stal, ale stojí zato si ho přečíst. Rozhodli jsme se o něj s vámi podělit.

Chtěl jsem adoptovat psa z útulku. Zalíbil se mi labrador jménem Reggie. Okamžitě jsem věděl, že je to pes pro mě. Je pravda, že začátky nebyly lehké. Nevěděl jsem si k Reggie najít cestu. Když jsem si prohlížel „adoptivní“ papíry, našel jsem tam dopis adresovaný novému majiteli. Než jsem dopis otevřel, řekl jsem Reggie – možná má tvůj majitel pro nás nějakou radu? “

Novému majiteli mého psa:


Nejsem zrovna nadšený, že čtete tento list. Znamená to, že má Reggie nového majitele a já s ní už nemohu být. Dovolte mi, abych Vám o tomto nádherném labrador řekl pár věcí. Pomůže Vám to vybudovat si s tímto úžasným psem lepší vztah.

Zaprvé – Reggie miluje tenisové míčky. Čím více, tím lépe! Obvykle drží v tlamě 2 míčky najednou. Zkoušela vzít i třetí, ale zatím se jí to nepodařilo. Bez ohledu na to, kam míček hodíte, Reggie za ním poběží jako blázen, a proto si dávejte pozor na ulici. Nechcete přece, aby se stala tragédie!

Reggie zná základní povely jako je sedni, stoj a k noze. Její 2x denně – v 6 ráno a v 18 večer. Je očkovaná, ale nesnáší, když musí jít k veterináři.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍBĚHU NA DALŠÍ STRÁNCE ➔