A jakým způsobem zatínáte pěst vy? Tenhle test vypoví mnohé o vaší osobnosti!


To, jakým způsobem zatínáte pěst, o vás prozradí mnohé. Nepatrný znak, který je odrazem Vaší osobnosti. Všichni zatínáme ruku v pěst, je to přirozená součást našich každodenních činností. Ale všimli jste si někdy, jakým způsobem to děláte?

Zapomeňte na pěstní souboje a tvrdé rány. Člověk dává ruce v pěst už od narození a rozhodně nejde o žádné rvačky. Jde o to, že máme vrozený instinkt zatnutí pěsti, který se projeví, když se například cítíme v ohrožení, nebo když se rozčílíme apod.

Co na vás prozradí?

Tohle můžeme pozorovat nejen u pěsti, ale i například u čelisti nebo dalších částí těla. Nic však o naši osobnosti neprozradí tak moc jako právě zaťatá pěst.

Který typ jste Vy? Podívejte se dál s pochlubte se, zda to sedí i na Vás.

Typ A


Oplýváte mimořádnou fantazií, jste pozorní a zvídaví. Rádi bavíte lidi a neradi na něco čekáte. Patříte mezi citlivé osobnosti. V milostném vztahu se cítíte v bezpečí. Potřebujete více času, než projevíte emoce a náklonnost. Pro ostatní jste těžce čitelní.

Typ B

Patříte mezi vůdčí osobnosti. Jste pracovití a pilní. Na vše jdete chytře a vyzařuje z vás sebevědomí, i když někdy si tak úplně jisti nejste. Bojíte se prohry. V milostném vztahu těžce děláte první krok a většinou čekáte až ten druhý projeví zájem. Občas působíte chladně.

Typ C


Neustále něco vymýšlíte a vytváříte, jste kreativní. Vaše komunikační schopnosti jsou výborné, pro emoce nachodíte daleko. Někdy jste až moc impulzivní. Když vás něco trápí, většinou to dusíte v sobě, protože nechcete otravovat ostatní. V milostných vztazích preferujete mír a klid. Snadno odpouštíte.