8 způsobů, jak bojovat proti povislým prsou a navrátit jim svou pevnost!


Menší pevnost prsou je problém, který znepříjemňuje život mnoha ženám.

Podle kliniky Mayo jsou povislá prsa způsobena tím, že kůže ztratí elasticitu. Faktory, jako je stárnutí, kouření, těhotenství a nadváha, mohou přispět k povolení kůže.

Některé z těchto věcí jsou pod vaší kontrolou, zatímco jiné nejsou. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit vzhled hrudníku, je tento článek právě pro vás! Zde jsou některé přírodní prostředky, které vám pomohou zlepšit pevnost vašeho poprsí.

Cvičení

Cvičení je jedním z nejlepších způsobů, jak zpomalit vytrácející se pevnost a opravit pojivové tkáně a svaly kolem prsou. Podle doporučení Home Remedy jsou tato cvičení jedna z nejúčinnějších: Hrudní tlak. Lehněte si na záda s činkou v každé ruce. Vytáhněte ruce nahoru a držte je 10 vteřin. Toto jednoduché cvičení působí na prsní svaly. Časem se prsa začnou posilovat a přetvářet.
Kliky. Chcete-li provést jednoduchý klik, začněte na břiše. Zatlačte rukama do podložky a vytlačte své tělo vzhůru, držte si záda rovná. Váha vašeho těla na pažích způsobuje posilování svalů na hrudi.

Masáž olivovým olejem

Experti naznačují, že masáž olivovým olejem nejenom napraví pevnost pleti a strukturu, ale může také zlepšit vzhled povislých prsou. Olivový olej je bohatý na antioxidanty, které dokáží napravit škody způsobené volnými radikály. Jednoduše masírujte prsa olivovým olejem po dobu 15 minut několikrát týdně.

Dobré držení těla

Způsob, jakým držíte své tělo během dne, může výrazně ovlivnit vzhled vašeho hrudníku. Podle článku z Organic facts, zátěže ramen nepodporují vaše prsa. Místo toho vaše prsa sklesnou do tvaru vašeho těla, což výrazně přispívá k obávanému povisnutí. Pomáhejte snížit tento vliv tím, že stojíte rovně a tlačíte ramena zpět.

 

 

Led

Led může zpevnit prsa a vypnout kůži. Jednoduše přiložte kostkou ledu na prsa a masírujte v kruhových pohybech. Aby nedošlo ke znecitlivění, nepřekračujte jednu minutu.

Vaječné bílky

Posilující a tonizující kožní vlastnosti nacházející se ve vaječných bílcích se ukáží jako příznivé pro povislá prsa. Podle Top 10 home remedies, hydro-lipidy přítomné ve vejci také pracují na vypínání volné kůže. Chcete-li bílek použít, rozetřete rozšlehané bílky na prsa a nechte působit 30 minut před umytím.

Aloe Vera

Masáž s aloe vera pracuje na zlepšení krevního oběhu a posílení vazivových tkání. Použijte masážní gel na pokožce po dobu 15 minut.

Esenciální oleje

Organic facts naznačují, že řada esenciálních olejů může posílit a vypnout pokožku. Některé z nejužitečnějších olejů zahrnují citrónovou trávu, mrkev, cypřiš a měkkýše. Článek varuje, abyste oleje používaly pomalu, protože někdy mohou způsobit pocit pálení.

Okurková maska ​​na kůži

Okurka pracuje na pevné pokožce a přirozeně zvedá prsa podle Search Home Remedy. Smíchejte mletou okurku s vejcem, máslem a přírodním krémem. Nechte směs vychladnout přes noc před aplikací na prsa.
Povislá prsa budou již brzy minulostí díky těmto jednoduchým způsobům, jak proti nim bojovat!

Nezapomeňte tato doporučení sdílet s přáteli.