Úvod RADY A TIPY Do života 8 věcí, které mají svůj účel a doposud jste je používali špatně

8 věcí, které mají svůj účel a doposud jste je používali špatně


Jde o předměty, které používáte v běžném životě docela často. Vznikli tak, aby ulehčovali život co nejvíce. Nesprávné lidské návyky však způsobili, že úmysl se míjí účinku. Jelikož spoustu věcí používáme nesprávně. Při různých předmětech si lidi udělali vlastní způsob používání, který je nesprávný.

Toffife
Určitě se tu najde pár z Vás, co si rádi dopřejí tuhle skvělou bonboniéru.
Ale vybírání bonbonu je někdy oříšek. Věděli jste, že promáčknutí mezi jednotlivými bonbony Vám to ulehčí. Stačí na to jen zatlačit a bonbon vyletí sám.

Nákupní vozíky
Při nakupování si lidé vloží tašky do vozíku. Pro toto jsou však určené kovové obruče, na které tašky můžete zavěsit.Naběračka na těstoviny
Dost z Vás ani netuší, na co je otvor v naběračce. A to se dá velice prakticky využít.
Sloužít totiž jako odměrka na porci. Takhle už nikdy neuvaříte málo nebo moc těstovin.

Tic Tac
Dávkování si oblíbené bonbony je pro mnoho lidí opravdu umění. Protože Vám vždy z krabičky vypadne víc než je třeba. Přitom je pod otvorem je malý dávkovač, takže krabičku stačí obrátit dolů. A vrátit do vodorovné polohy.


 

Alobal
Alobal je věc nad kterou se lidi dost často rozčilují. ve skutečnosti ho nemusíte ani vyndat z obalu. Na krabičce z boku zatlačíme, aby se udělali dirky. Krabičku zavřete a pak stačí tahat kusy alobalu.

Otvor na rukojeti hrnce
Tak tohle opravdu není jen na ozdobu. Je to velice praktická pomůcka. Můžete do otvoru vložit vařečku bez toho, aby se dotýkala rozpáleného hrnce.Plechovka
Část, kterou otevíráte, můžete využít na to, abyste z plechovky pili pomocí brčka.
Stačí ji jen vložit do malého otvoru na plíšku.

Palivometr
Rychlým pohledem na šipku zjistíte, na které straně můžete tankovat.
loading...

Kam dál?