8 opravdu nechutných věcí, které dělají všechny dlouholeté páry. Jakou z nichtěchto věcí znáte ze vztahu vy?


Každý vztah je jiný a něčím jedinečný, ale i přesto mají vztahy něco společného. Tyto společné rysy se často projevují až časem, takže u dlouholetých párů to najdeme lépe.

Pokud jste se svou drahou polovičkou již nějakou tu delší dobu, dejme tomu pár let, je velmi pravděpodobné, že jste velmi uvolnění ve společnosti toho druhého. A to až tak moc, že ​​se začnete chovat naprosto přirozeně, a to často až extrémně.

Často byste si například některé věci nedovolily ani před matkou a otcem – nutno podotknout, že zcela oprávněně, protože většinu z nich opravdu člověk nedělá ani před těmi nejbližšími.

My jsme pro vás napsali seznam těch, které to jsou … Schválně, kolik z nich děláte vy ve vašem vztahu?

1. Hovory z toalety

Přestože některé fyziologické potřeby mají muži i ženy společné, jsou lidé extrémně stydliví, pokud jde o rozhovory ze záchodu.

Zatímco v počáteční fázi vztahu se snažíme dělat vše pro to, aby náš partner nejlépe ani nezaznamenal, že jsme záchod rychle navštívili, s přibývajícími týdny si všichni začínáme uvědomovat, že to prostě dělá úplně každý … a nemáme už potřebu investovat energii na dokazování, že to tak vůbec není.

Naopak, v rámci ušetření času začínáme ze záchodu s partnerem už i dobrovolně komunikovat.

2. Omezení holení

Když začnete s člověkem randit, chcete, aby si o vás myslel, že jste úplně dokonalí. A to ve všech ohledech, včetně pravidelného holení snad všech tělesných partií, které si holení vyžadují.

Jak čas plyne dál, začnete si ale uvědomovat, že jsou tyto procedury časově dost náročné a postupně je začnete lehce omezovat až do té míry, že většinu času vypadáte jako chlupaté stvoření, které našli na severním pólu. A vašemu partnerovi to většinou ani nevadí, protože je na tom naprosto stejně.

3. Hovory o menstruaci

Navzdory toho, že menstruace je součástí sexuální výchovy pro chlapce i dívky, většina mužů raději předstírá, že menstruace prostě neexistuje. To však trvá pouze do doby, než si najde přítelkyni.

Vzhledem k tomu, že se tato muži dosud odmítána součást ženy opakuje 12x do roka, diskuze na toto téma jsou vůbec nezbytné. A postupem času se stanou natolik přirozenou součástí vztahu, že po několika letech už muž bude chodit do supermarketu své partnerce i pro tampony.

 

Další sdílené věci najdete na další straně