Úvod RADY A TIPY Do života 8 důvodů, proč byste měli spát nazí. Předposlední důvod vás překvapí nejvíce

8 důvodů, proč byste měli spát nazí. Předposlední důvod vás překvapí nejvíce


Je na čase, abychom se pohnuli kupředu a udělali změnu. Začněme spát v rouše Adamově, proč je ta nahota lepší? V širokém spektru nedávných hitů je asi tento nejlepší. Nahota má výhody ve spojení s životním stylem. Nyní všichni samozřejmě víme, že je to vhodné zařadit do naších spánkových návyků. Zatímco někdo spí nahý přirozeně, druhá skupina lidí je oblečená a ztrácí celou řadu zdravotních výhod.

Jste jedním z nich? Dejte nám vědět v komentářích!

Důvod 1: Bude se vám lépe spát

spaninah1


Věděli jste, že vaše teplota musí klesnout o půl stupně aby vaše tělo upadlo do hlubokého spánku? Pokud jste při spaní oblečení, je to pro vaše tělo mnohem těžší uregulovat teplotu i o půl stupně níže, takže místo toho aby si tělo více odpočinulo musí více bojovat se zahříváním. Proto spěte nazí

 

 
Důvod 2: Je to lepší pro vaše přirození

spaninah2

Určitě jste slyšeli, že pevný materiál ale i blůza poskytuje úrodnou půdu pro bakterie a dokonce v krajních mezích může způsobovat i kvasinkovou infekci.

Důvod 3: Bude se to líbit vaší polovičce

spaninah

Buďme k sobě upřímní, kdo by nechtěl vidět svého partnera nahého. Každý partner je šťastnější pokud vedle sebe usíná v nahotě.

 

 
Důvod 4: Dokážete vstávat dříve a cítíte se více svěží

spaninah3

Budete samy překvapení, když ráno vyskočíte z postele bez pyžama a budete se cítit lépe! Budete se cítit svěžejší, nebudete tolik spocení a těch výhod v tomhle je mnohem více.

Důvod 5: Zmenšíte si velikost šatů

spaninah4

Váhový úbytek je opravdu těžké dosáhnout. Vy to dokážete dosáhnout i tím, že budete spát nahý. Jak je to možné? No tehdy spálíte mnohem více kalorií. Váš metabolismus se nakopne a vy budete moci lépe bojovat s nadbytečnými kilogramy.

 

 
Důvod 6: Je to mnohem pohodlnější

spaninah5

Stálo se vám někdy, že jste se vzbudili na nějaké nepříjemné svědění nebo vám bylo těsno? Je opravdu obtížné spát pohodlně v pyžamu a ještě k tomu s polštářem a peřinou. Takto se vám bude spát mnohem lépe.

Důvod 7: Budete zářit

spaninah6

Je těžké vysvětlit proč mají lidé tendenci vypadat mnohem lépe, když spí nazí.
Je to pravděpodobně o tom, že klidný spánek jim usnadňuje zbavit se odumřelé kůže a vlasům.

 

 
Důvod 8: Je to mnohem lepší odstraňovač stresu

spaninah7

Pokud začnete spát nahý, budete se cítit mnohem lépe a zrelaxovaně!

 
loading...

Kam dál?