7 způsobů, jak odstranit povislou dvojitou bradu. Garantujeme Vám 10-letý rozdíl!


Druhá brada je problémem nejednoho člověka a přibývání na váze není jedinou příčinou.

Mezi jinými nejčastějších viníky patří genetické predispozice, změna věku, ochabnutí kůže, rychlé hubnutí a také často skloněná hlava.

1

Pokud to nechcete řešit chirurgickou cestou, samotná příroda nám nabízí mnoho léků, které vás druhé brady zbaví.

Zde je 7 přírodních prostředků, které mohou přispět k odstranění tohoto nedostatku. Následně se seznámíte s cvičením, abyste si zpevnily kontury obličeje.

 

 
Vaječné bílky 
Smíchejte si 2 bílky, 1 PL mléka, 1 PL medu, 1 lžíce citronové šťávy a pár kapek oleje máty peprné. Lehněte si na záda, uvolněte se, dejte si masku zejména pod bradu, ale i na obličej, krk a dekolt. Nechte působit 15-20 minut a následně opláchněte teplou vodou. Tato maska ​​má nádherný liftingový efekt: zpevňuje pokožku, takže je pružná a vyhlazuje vrásky.

2

Vitamín E
Zvyšte příjem vitamínu E! Ve velkém množství se nachází v játrech, arašídech a bylinkách. Také si můžete dělat masáž v oblasti brady pomocí olejového roztoku vitamínu E. Tím zvýšíte průtok krve v této oblasti, pokožka bude pružnější a hladší.

3

 

 
Kakaové máslo
Roztavte si kakaové máslo ve vodní lázni. Nanášejte ho na oblast brady 2x denně jemnými pohyby bez natahování kůže. Tímto způsobem se zlepší její pružnost a zmenší visící kůže pod bradou.

4

Meloun a jablečný džus
Směs melounové dužiny a jablečného džusu vyrovnává tón vaší pleti a pomáhá odstranit podbradek. Naneste směs vatovým tamponem a nechte působit 15-20 minut. Pak ji smyjte teplou vodou.

5

 

 
Zelený čaj
Pití několika šálků zeleného čaje bez cukru denně, urychluje metabolismus a vy začnete hubnout. Koneckonců, nadváha vede ke vzniku druhé brady.

6

Olej z pšeničných klíčků
Masírujte zónu brady olejem každý den po dobu asi 20 minut. Po 30 dnech uvidíte výsledky. Druhá brada se bude postupně ztrácet, oblast se zpevní a bude příjemní na dotek.

7

 

 
Kokosový olej
Můžete ho míchat spolu s olejem z pšeničných klíčků, jako prevence před návratem tohoto problému. Kůže bude pružná a pevná.

8

Kromě přírodních přípravků vyzkoušejte i cviky v tomto následujícím videu!