Úvod KRÁSA A MÓDA 7 Úžasných triků krásy, které každá dívka musí mít ve své každodenní...

7 Úžasných triků krásy, které každá dívka musí mít ve své každodenní rutině


Každá žena touží vypadat krásná a svěží po celou dobu. Ale vzhledem k hektickému životnímu stylu, péče o zdraví se stává docela těžké. To není možné, aby každá dívka platilo časté návštěvy kosmetických klinik.

Přírodní DIY domácí opravné prostředky jsou vždy lepší než umělé kosmetické procedury. Stejně včetně zdravých návyků a provádění kosmetických hacků do svého každodenního života. Podívejte se na tyto úžasné hacky, které každá dívka musí zahrnout do svého každodenního života. Nezapomeňte mi později děkovat.

1) Bolest a ošetření nohou
rutinnivecizena1

Masírovat nohu pokud vás bolí. Mix 3 kapky hřebíčkového oleje, 3 lžíce sezamového oleje v misce. Masírovat své bolavé nohy s tímto olejem. Zbavíte bolesti nohou v průběhu 15 minut.

2) Přírodní lék na nechtěnou podbradku.
rutinnivecizena2

Žvýkat žvýkačku bez cukru několikrát za den pro tónování vašich obličejových svalů. Žvýkačka bez cukru také pomůže udržet zdravé zuby a dásně.

3) Léčba zarostlého nehtu.
rutinnivecizena7

Namočte prst v teplé mýdlové vodě a po dobu 10-20 minut dvakrát denně. Aplikovat antibiotika nebo anti-houbovou smetanu a pokrývat nehet s obvazem. Tento postup opakujte, dokud nedosáhnete požadované výsledky.

4) Vybělit nehty zubní pastou.
rutinnivecizena5

Přidejte pár kapek citrónové šťávy na vaši zubní pastu. Použijte tuto pastu na vaše nehty a nechte zaschnout. Umyjte si zuby s kartáčkem na zuby. Určitě jste si všimli okamžité změny ve svých nehtů.

5) Ukončete jíst nevegetariánske jídla.
rutinnivecizena3

Budete skutečně ohromen svou váhou, pokud začnete jíst veganské jadlá. Veganská dieta vás bude také chránit před srdečními chorobami.

6) Postupujte podle zdravého dietního plánu.
rutinnivecizena6

Prestante jíst koláče, sušenky, zpracované potraviny, čokolády a bílou rýži. Rozhodněte se pro zdravou výživu místo pepře a tučného jídla.

7) Používejte přirozené hydratační krémy na kůži.
rutinnivecizena4

Med je přírodní zvlhčovač, který propůjčuje zdravý lesk na kůži. Použít med na kůži 3 krát týdně a uvidíte ten rozdíl.
loading...

Kam dál?