7 triků od agenta FBI, díky kterým se stanete o 100 % přitažlivější. Chcete být atraktivní pro ostatní?


Jak se správně chovat pokud se chceme někomu líbit? Záleží to na malých detailech, ale jsou podstatné!

Dr. Jack Schafer, bývalý agent FBI, ve své knize s názvem Jak se zalíbit (The Like Switch: An Ex-FBI Agent ‚s Guide to Influencing, Attracting and Winning People Over) popisuje určitý vzorec přátelství, ke kterému během svého zkoumání dospěl, a zákony přitažlivosti, které mohou každému člověku pomoci navázat nové známosti a přinutit okolí, aby mu důvěřovalo. Jeho metody byly po 20 let úspěšně využívány americkými zpravodajskými službami a na veřejnost se dostaly teprve celkem nedávno.

My jsme pro vás vybrali ty nejjednodušší a zároveň nejúčinnější techniky, které vám mohou pomoci v práci i v osobním životě.

7. Začněte mírným nakláněním hlavy

Všimli jste si někdy, že ženy naklání hlavu na stranu mnohem častěji než muži? Muži podobnou metodu využívají v byznysu, kdy naopak zůstávají narovnání, aby vyjádřili svou dominanci. V neformální komunikaci je mírný náklon hlavy znamením jakési důvěry, ve zvířecím světě se pak krční žíla ukazuje jen tvorem, kteří jsou považováni za neškodné a milé.

Signály, které mají naopak negativní účinek: protáčení očí se zakloněnou hlavou. I když člověk toto gesto udělá jako vtip, velmi často je vnímáno jako nepřátelské.

Další rady najdete na další straně