7 letá dívka dostala k Vánocům pr*ní implantáty


Julie Mansonová z Glendale v Kalifornii obdržela velmi zvláštní dárek od své matky k Vánocům: výlet do Číny, kde se podrobila operaci zvětšení prsou pomocí implantátů.

Sedmiletá holčička se v posledních dvou letech neustále ptala svých rodičů, trvajíc na tom, že musí mít prsa a že chce podstoupit operaci implantace prsou.

Její matka, Dana Mansonová, říká, že se pokoušela přesvědčit svou dceru Julietu, že ji prsa časem sama narostou, ale její dcera byla „úplně posedlá“ myšlenkou prsních implantátů.


„Ptala se nás několikrát denně, každý den. Na světě nebylo nic jiného, co by chtěla víc než prsa.“ řekla NBC.

Paní Mansonová se snažila svou dceru přesvědčit pomocí psychiatra a doufala, že Julii zbaví své posedlosti. Výsledek se však velmi lišil od jejího očekávání.

Po deseti sezeních s mladou dívkou dospěl renomovaný psychiatr Eduardo Ramirez k závěru, že Julie trpí vážnou depresí a má vážný nedostatek sebeúcty, a řekl matce, že by operace pro malou dívku mohla být přínosem.

Doktor Ramirez uvedl, že mladá dívka si vyvinula během posledních let vážné komplexy o jejím vzhledu a operace jí pomůže získat lepší obraz o sobě samé.

JAK PŘÍBĚH POKRAČOVAL NAJDETE NA DALŠÍ STRÁNCE ➔