5 ukazatelů podle nichž poznáte, že se vám snaží duchovní svět pomoct


Už jste někdy měli pocit, jako byste byli sledováni, i když nikdo není okolo vás? Byli jste v místnosti běžné pokojové teploty a najednou se vaše tělo rapidně ochladilo a vy jste měli pocit husí kůže? Duchovní svět zřejmě pracuje prostřednictvím různých prvků, které se vám snaží pomoct.


Přečtěte si 5 znaků, podle kterých se vám duchovní svět snaží pomoci:

1. elektrické náznaky

Duchovní svět je ve vyšších vibracích jako náš 3D svět. Duchovní svět bude využívat televizi, rádia, počítače, mobilní telefony a světla na to, aby vám poslal zprávy. Když se vám zdá, že je věc prostě přetížena, právě tehdy to má vliv na náš svět a obvykle je to v případě nouze.

Myslíte na milovaného člověka, který vás opustil? Někdy v těchto chvílích uslyšíte speciální píseň, která vám připomíná právě tohoto člověka. Znamená to, že je někde u vás.

2. změny v teplotě

Už jste někdy byli v teple a najednou vás přemohl chlad? Nebo už jste někdy vstoupili do nové situace s pocitem, že vaše tělo bojuje s chladem? Duchovní svět vám tehdy může dávat varování před nebezpečím.

Stejným způsobem může dát i náhle teplo najevo náhlé změny v životním prostředí domu, auta, nebo na jiných místech vám může zprostředkovat mystický smysl ochrany. Zeptejte se svých průvodců duchovního světa, aby vám ukázali znamení.

Co se děje kolem? Sledujte své myšlenky. Duchovní svět je telepatický a může cítit všechny vaše myšlenky a emoce.

duchove1

Další signály najdete na další straně