Úvod RADY A TIPY Do života 5 UKAZATELŮ PODLE NICHŽ POZNÁTE, ŽE SE VÁM SNAŽÍ DUCHOVNÍ SVĚT POMOCT

5 UKAZATELŮ PODLE NICHŽ POZNÁTE, ŽE SE VÁM SNAŽÍ DUCHOVNÍ SVĚT POMOCT


Už jste někdy měli pocit, jako byste byli sledováni, i když nikdo není okolo vás? Byli jste v místnosti běžné pokojové teploty a najednou se vaše tělo rapidně ochladilo a vy jste měli pocit husí kůže? Duchovní svět zřejmě pracuje prostřednictvím různých prvků, které se vám snaží pomoct.


Přečtěte si 5 znaků, podle kterých se vám duchovní svět snaží pomoci:

1. elektrické náznaky
Duchovní svět je ve vyšších vibracích jako náš 3D svět. Duchovní svět bude využívat televizi, rádia, počítače, mobilní telefony a světla na to, aby vám poslal zprávy. Když se vám zdá, že je věc prostě přetížena, právě tehdy to má vliv na náš svět a obvykle je to v případě nouze. Myslíte na milovaného člověka, který vás opustil? Někdy v těchto chvílích uslyšíte speciální píseň, která vám připomíná právě tohoto člověka. Znamená to, že je někde u vás.

2. změny v teplotě
Už jste někdy byli v teple a najednou vás přemohl chlad? Nebo už jste někdy vstoupili do nové situace s pocitem, že vaše tělo bojuje s chladem? Duchovní svět vám tehdy může dávat varování před nebezpečím. Stejným způsobem může dát i náhle teplo najevo náhlé změny v životním prostředí domu, auta, nebo na jiných místech vám může zprostředkovat mystický smysl ochrany. Zeptejte se svých průvodců duchovního světa, aby vám ukázali znamení. Co se děje kolem? Sledujte své myšlenky. Duchovní svět je telepatický a může cítit všechny vaše myšlenky a emoce.

duchove1

 

 
3. opakování čísel
Vidíte stejná čísla na poznávacích značkách, hodinách, adresách nebo poštovních schránkách? Může to mít speciální význam. Doreen Virtue, autor metafyzických témat, se domnívá, že tyto číselné posloupnosti jsou komunikace andělů. Dávejte pozor na tyto opakování.

4. zvláštní vůně
Duchovní svět má způsob, jak vám vnutit vzpomínky na určité děje a události prostřednictvím známých pachů. Cítili jste vůni růží na místě, kde nejsou žádné květiny? Cítíte doutníkový kouř v autě? Mohlo by to být znamení, které říká, že váš zesnulý otec se snaží říct, abyste zpomalili. Dávejte pozor na ty chvíle, kdy jsou tyto pachy zcela značné.

5. chování zvířat
Pobíhá vaše kočka jako nadrogovaná? Je váš pes nervózní a štěká v rohu místnosti, kde nikdo není? Zvířata vnímají a vidí, co naše lidské oči nemohou. Začnou to projevovat různě. Někteří vrtí ocasem, zatímco jiní ukazují strach z toho, co je v místnosti úplně jinak. Snažte se uklidnit vaše zvířata a tak uklidníte i svého ducha.

duchove2