5 snadných cviků pro štíhlý pas a krásně ploché bříško!


Dosažení plochého bříška a štíhlého pasu není snadné. Zvláště obeznámeny s tímto problémem jsou ženy středního věku, které se snaží udržet si vysněnou hmotnost a postavu.

My Vás dnes ujistíme, že nic není nemožné. Hlavní věc je správně cvičit požadované oblasti.

Připravili jsme pro vás sadu cvičení pro přímé a šikmé břišní svaly. Všechny cviky jsou pečlivě vybrány tak, aby bylo dosaženo maximálních výsledků v nejkratší možné době a vy jste se tak mohly na pláži pochlubit krásnou postavou.

1)

1-8

 

 
Položte se na záda, ruce nechte rovně po stranách těla. Zvedněte současně obě rovné nohy. Nesmíte je od sebe odtrhnout. Proveďte 2 sady, opakování 25 krát. Vypracujte své boky tak, že budete zvedat nohy střídavě.

2)

2-6

Lehněte si na záda. Dejte ruce za hlavu a zvedněte ramena z podlahy. Zvedněte ohnuté nohy. Přitáhněte k sobě pravou nohu a levý loket a levé koleno k pravému lokti. Proveďte 2 sady, opakování 25 krát.

3)

3-7

 

 
Položte se na záda. Nohy ohněte v kolenou a položte je, aby se dotýkaly podlahy. Držte ruce za hlavou. Zvedněte ramena nahoru. Bradu se snažte vytáhnout. Proveďte 2 sady, opakování 25-krát. Pro šikmé břišní svaly, přitáhněte levý loket k pravému kolenu 25krát, pak svůj pravý loket k levému koleni se stejným počtem opakování.

4)

4-4

Ležte na zemi, pokrčte nohy, Vaše nohy by měly být na podlaze. Požádejte někoho, aby Vám je podržel. Můžete použít pohovku nebo jiné dostupné prostředky, pokud je to možné, abyste se o ně zapřeli. Zvedněte tělo, a pak se opět položte. Dělejte to velmi pomalu a opatrně. Proveďte 2 sady, opakujte 25 krát.

5)

5-4

Vydržte v prkně na loktech co nejdéle to zvládnete. Ideálně si dávejte limity, které postupně zvyšujte. začněte na 30 sekundách.

Pro nejlepší výsledek kombinujte toto cvičení s aerobními cviky a správnou výživou. Sdílejte s ostatními, ať i oni mohou dosáhnout svého cíle!