Úvod ZE ŽIVOTA Rodina 42 leté těhotné ženě oznámili, že čeká trojčata. Když však začala rodit,...

42 leté těhotné ženě oznámili, že čeká trojčata. Když však začala rodit, lékaři nevěřili vlastním očím!


Kimberly a Craig Fugate byli šťastní rodiče jedenáctileté dcery a neměli v úmyslu mít další děti. Jen pár dní před 42. narozeninami se Kimberley dozvěděla neočekávaná zpráva – podle lékařů byla těhotná.

Navíc budoucí matka by neměla porodit jednu nebo dvě, ale tři děti najednou! Kimberly, v jejím věku, nejprve považovala tento žert za vtip. Ale skutečnost byla zcela odlišná!

Tvorba homozygotních tripletů je běžným fenoménem v případě umělého hnojení. Nicméně Kimberly a Craig k tomu přišli přirozeným způsobem. Ale toto zjištění nebylo důvodem pro jejich překvapení.

Když přišla doba narození, císař viděl, že budoucí matka nemá pod sebou tři děti, ale čtyři! Takové případy jsou skutečnou raritou. Navzdory neuvěřitelné radosti měli před sebou významný okamžik, protože jejich vlasy visely životy jejich dcer.

Během pobytu v neonatální jednotce intenzivní péče téměř zemřely několikrát. Jejich rodiče mají hodně co dělat, aby se nestali šílenými s tak silným stresem a nervozitou. Naštěstí tyto dvorce prošli touto náročnou zkouškou a dnes jsou živými a zdravými dětmi.

 

Opustili nemocnici a ačkoli péče o všechny čtyři není vždy procházka růžovou zahradou, jsou šťastní, jak to je. Vezmou své dcery jako požehnání shora a trvá jeden rok, než se jejich rodina změní v mnoho. Bez ohledu na to, jak těžké je někdy, dívky na světě nic nezmění.

Odborníci tvrdí, že kvůli hormonálnímu růstu před nástupem menopauzy může dojít k neočekávanému těhotenství a souhlasí s tím, že 4 identické dcery jsou opravdu výjimečnou vzácností.
loading...

Kam dál?