4 snadné cviky pro to, abyste se zbavili tuku na pažích aokolí!


Tukové boule na zádech a kolem podprsenky zkreslují tělo každé ženy.

Právě nošení podprsenky tento problém zvýrazňuje a proto se jej mnoho žen snaží vyřešit různými dietami. Tento problém se může projevit také v plavkách a proto je s přicházejícím létem potřeba začít pracovat na zlepšení a vymodelování těchto partií.

Dnes vám představíme velmi efektivní způsob, který Vám pomůže vyřešit tuto záležitost prostřednictvím 4 rychlých cvičení. Následující cvičení lze provádět doma s využitím vaší váhy, pryžového pásku, elastického pásku, nebo pohybem rukou.

1) Kroužení

Ohněte se vpřed do 90 stupňů a nohy dejte na šířku ramen od sebe a chytněte si do rukou činky či jiné závaží. Začněte kroužit rukama směrem vzad. Pro nejlepší a nejrychlejší výsledky provádějte 3 sety po 10 opakováních.

2) Křížové přitahování

Mírně ohněte kolena kvůli stabilitě, stůjte tak, aby nohy byly na šířku ramen a pak se ohněte dopředu v pase, aby vaše hlava směřovala přímo dolů, ne víc než 90 stupňů. Držte činku nebo závaží v každé ruce, která se ohne v lokti, zatímco dlaně směřují k sobě. Zvedněte ruce trochu níž než jsou Vaše ramena. Provádějte 3 sety po 10 opakováních.

 

 

3) Stisk a dotek

Z klidové polohy po stranách těla zvedněte ruce nad hlavu. Pokud máte ruční závaží, můžete je použít. Dlaně směřující vpřed, zatímco stojíte s roztaženými rameny a nohama na šířku boků. Zvedněte ruce na úroveň ramen současně a poté nad hlavu. Nakonec vraťte ruce do původní polohy. Provádějte 3 sety po 10 opakováních.

4) Políbení loktů

Dlaně směřují nahoru a roztáhněte ruce na obou stranách v úrovni ramen. Vytvořte 90 ° úhel nahoru ohnutím každé paže v lokti. Otočte ruce, zatímco jsou stále ohnuté na přední stranu, kde přiblížíte předloktí k sobě. Vraťte ruce zpět. Provádějte 3 sety po 10 opakováních.

Přestaňte s myšlenkami o tom, jak se sami sobě nelíbíte,a začněte praktikovat tyto mimořádně účinné cviky. Potřebujete konzistenci, odhodlání a disciplínu pro toto cvičení, protože neexistují magické techniky, které by spálily tukové tkáně.