Úvod ZDRAVÍ Rady 4 příznaky toho, že můžete dostat mrtvici! Jak to poznat? Tohle mějte...

4 příznaky toho, že můžete dostat mrtvici! Jak to poznat? Tohle mějte u sebe


Toto se může stát kdykoliv. Vyjdete do parku, svítí slunce, mluvíte se svým přítelem po telefonu a kolem vás prochází starší muž. Z ničeho nic zakopne a padá na zem.

Přijeďte k němu, abyste se ujistili, že je v pořádku. Říká, že se nic nestalo, jen zakop. Z nějakého důvodu mu věříte, přestože kolem něj není žádný kámen, který by se mohl setkat. Všichni pak chodí po své cestě a večer tento muž umírá na mrtvici.

 

Bylo dostatečné znát primární příznaky, které vedou ke smrti jak starých, tak mladých. Když se vám něco podobného stane, ujistěte se, že jste předmětem jednoduchého testu. Stávka je lidský život!

Náhlá cévní mozková příhoda je signalizována jedním nebo více příznaky, které naše tělo rozdává před katastrofou. Pokud jsou ve vaší rodině starší příbuzní, ujistěte se, že si přečtete následující čtyři příznaky, které vám pomohou určit, zda má osoba mrtvici a zda potřebuje lékařskou pomoc.

1. Profesujte osobu, aby se hladce usmála. Pokud ne, snažte se říci: „Řekni té krásné ženě.“ Muž s mrtvicí se nemůže ani usmát ani zamračit.
2. Zeptejte se, jestli můžete říct dlouhý, nepřetržitý věta. Důležité je, aby byly delší než tři slova. Například: Zakopl jsem vlastní nohu a spadl, ale jsem v pořádku. Člověk ve fázi před mrtvicí není schopen
vyslovit výrazně delší větu nebo frázi.
3. Požádejte ho, aby zvedl ruku nad hlavou. Pokud bude mít ve velmi blízké budoucnosti mozkovou příhodu, pokud ji nebude moci zvednout, je vysoce pravděpodobné, že je v ohrožení a to i tehdy, když se mu ji podaří
zvednout.
4. Požádejte ho, aby vyrazil. Někdy je nutné, abyste to udělali, i když se člověk může cítit nepohodlně nebo v rozpacích. Muž postižený mrtvicí má zakřivený jazyk.

Pokud objevíte alespoň jeden z těchto příznaků u osoby v pokročilém věku, okamžitě zavolejte sanitku a řekněte situaci a lékaři, budou vědět, co mají dělat. Existuje několik příznaků, které si lidé všimnou dříve, než se jejich stav zhorší. Tyto příznaky zahrnují necitlivost prstů nebo celých končetin, závratě, bolest hlavy, těžkou nevolnost a prudký pokles vidění jednoho nebo obou očí.
loading...

Kam dál?