Úvod Nezařazené 4 důvody proč TO ženy nemají vůbec rády do zadu. Po tomto...

4 důvody proč TO ženy nemají vůbec rády do zadu. Po tomto se tomu přestanete divit.


přesvědčit svou partnerku k análnímu se*u je často celkem problém. Téma análního styku je tabu. A my vám dneska několik věcí ohledně tohoto tématu objasníme. Má smysl, tento návrh partnera hned zamítnout?

1) Argument: an*lní s3x hodně bolí

Nuž ano, představa Jak vám do otvoru, který služte na zcela opačné účely, zatlačují cosi s průměrnou hrubky tři centimetry, není zřejmě nejlákavější.

A an * ln s * x opravdu mozem být velmi bolestivé. Díky Použitím lubrikantů ale nemusí Vaše drahá přežívá žádná bolestech Vyzrajte speciálními análními lubrikant ze s * xshopů nebo klasickými silikonovými, ktere se ai Lepší kloužou.

Pozor je potřeba dát například na dětské olejíčky a krémy, které nejsou na anální styk vůbec vhodné. Než přistoupíte k samotnému análnímu styku, věnujte se partnerce pomocií svých prstů, aby se Lepší připravila a uvolnily. Důležitá zásada, které byste se měli bezpodmínečně držet je, že hned Jak ho budu vaše pohyby nepříjemné, je třeba přestat.

2) Argument: an*lní s3x je přece špinavý

Ano i ne. an*lní s*x rozhodně může být špinavý, a proto je dodržování hygieny před ním nezbytností. Aby nehrozilo žádné znečištění, mělo by k němu dojít až po vykonání potřeby a důkladném výplachu. Sprcha vyplaví z konečníku všechny nečistoty a intimní gel se postará o důkladnou hygienu.

 

Další rady najdete na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ