3 věci, které pochopíte, když ztratíte matku. Křik duše mladé ženy.


Každý bez výjimky, miluje svou matku z celého srdce. Zamysleli jste se někdy, že ji můžete v okamžiku ztratit? Tato skutečnost nás nutí přemýšlet …

Tento příběh ženy, která ztratila svou matku ve velmi mladém věku, nás naučí cenit si to, co máme.

„Moje máma zemřela na rakovinu vaječníků, když jsem byla ještě velmi malá. Teď už mám 30 let a dosud vzpomínám na tuto ztrátu. I přesto, miluji svou mámu a stále mě provází mým životem. Po tom, čemž ztratila svou mámu, jsem si ji začala vážit ještě víc. Nyní vám chci říci o tom, co jsem se dozvěděla až po její smrti.

Největším objevem pro mě bylo, že projevem smutku nejsou vždy slzy.

Pokud vám vzali to, co jste milovali nejvíce na světě, tak pak máte nárok na nejrůznější reakce. Bohužel můžete projevit hněvem, pocitem viny, strachem, nebo umírněně.

Na pohřbu mé matky jsem velmi plakala, ale pak jsem neplakala dlouhá léta. Samozřejmě, že jsem cítila strach, hněv a jiné emoce, které souvisely s mou ztrátou. Ale jakmile jsem dovršila 20, smutek se na mě převalil jako sníh na hlavu.

Když se mě ptali na mámu, tak jsem se uzavírala do sebe. Dost silně jsem pociťovala matčinu nepřítomnost na Den matek nebo při koupi svatebních šatů. Někdy jsem si představovala, jak by vypadal den strávený s mou mámou. Myšlenky na to mě přiváděly do roztržený a pak jsem propadla do hlubokého smutku.

Najít náhradu matky je nemožné
Vážně, nikdo nemůže nahradit matku. Mámy se o nás postarají, když jsme nemocní, mohou nás poslouchat celé hodiny, dát nejužitečnější rady na světě, pro ně jsme vždy první a nejlepší.

Moje máma byla nejšťastnější žena na světě, když jsem se narodila zdravá. Bylo mi řečeno, že moje máma mě volala andílek. Znala mě od prvních sekund mého života. A na světě nenajdete člověka, který by mohl milovat tak upřímně, jako matka.

 


Máma mi každý den připravovala oběd do školy, keksy nazývala mým jménem a kupovala mi ty nejkrásnější panenky. Opravovala plyšové hračky, když jsem je roztrhla, učila mě chování a utírala mi slzy, když jsem byla nemocná.

Nyní mi velmi chybí, vždyť kdo se ještě může starat s takovou oddaností, pokud ne máma?

pexels-photo-265996-768x512

Ve vašem životě budou ještě lidé, které budete milovat a kteří budou milovat vás.
Vaše rodina a přátelé vám budou milovat. Nebudou přesně vědět o vašich potřebách a touhách, tak jako vaše máma. Ale budou se o vás starat.

Měla jsem to štěstí, že mám otce, tu nejlaskavější duši, který celým svým tělem věnoval mně a mému bratrovi. Mám skvělého manžela, který mě nekonečně miluje. Mám mnoho přátel, se kterými mám mnoho společného a kteří se o mě starají.

Je pouze potřeba najít sílu, abychom našli přátel, se kterými se budeme cítit dobře. Zkuste v lidech hledat jen to dobré, a určitě potkáte ty, před kterými budete mít pocit, že se jim můžete svěřit. Pokud se vám nepodaří najít takových lidí ve vaší blízkosti, nezoufejte. Žijete v době technologie a tak můžete najít spřízněnou duši na druhém konci světa. Hlavní je, abyste rozdávali částečky lásky kolem sebe. „

Tento příběh je inspirující, že? Věříte, že vaše srdce je naplněno láskou a vděčností k blízkým? Věřím, že ano. Podělte s přáteli o tyto emoce, dejte nám „Like“ a napište komentář.