Úvod RECEPTY Nápoje 3 Naprosto úžasné smoothie ke snídani, díky kterým se zbavíte až 8kg...

3 Naprosto úžasné smoothie ke snídani, díky kterým se zbavíte až 8kg za týden!


Máme pro vás naprosto zaručený návod, jak zhubnout díky těmto nápojům a ještě získat dostatek energie? Tím řešením je smoothie. 
Zelený spalovač tuků

1s

Co budete potřebovat

3 hlávky brokolice

2 hlávky květáku

2 plátečky ananasu ( čerstvého! )

na dolití použijeme zelený čaj

Směs květáku, brokolice a ananasu nakrájíme na kousíčky, až vše bude nakrájené, přilijeme skleničku zeleného čaje a vše důkladně rozmixujeme. Je na vašem uvážení zda-li ještě smoothie zředíte, ale ihned poté můžete podávat.

Jaké účinky má

Toto smoothie je založeno především na tom aby nastartovalo a připravilo tělo na spálení tuku, je v něm obsaženo spoustu antioxidantů.

Krásný slunečný den

2s

Co budete potřebovat

2 velké důkladně očištěné mrkve

1 velký pomeranč

1/2 citronu ( ideální BIO)

zhruba 1/2 kokosového mléka

Nejprve si nakrájíme mrkve které na kousky rozmixujeme. Z připraveného citronu a pomeranče velice důkladně musíte vymačkat všechnu šťávu, přidejte ji ke kokosovému mléku a to vše k mrkvi a rozmixujte.

Jaké účinky má

Nádherný vzhled a především osvěžující chuť to zdobí smoothie s názvem slunečný den, je bohatý na vitamin A a nezaostává ani s vitaminem C.

Banánovo-borůvkové pokušení

3s

Co budete potřebovat

1 velký oloupaný banán v celku

1 mističku borůvek ( nejlépe čerstvých)

1 lžičku semínek z lnu

1/2 hrnku mandlového mléka

Jednoduchý postup spočívá v tom že banán nakrájíme na malinké kousky a rozmixujeme ho se všemi ostatními ingrediencemi. Podáváme ihned po rozmixování.

Jaké účinky má

Vynikající zdroj vitamínu C, tento nápoj se skvěle hodí jako nakopávač před tréninkem v posilovně, svaly rychleji pracují a po tréninku i regenerují. Borůvky jsou naopak přínosem pro váš vzhled.

Pod

Tak jaký si uděláte? 
loading...

Kam dál?