Úvod ZDRAVÍ Tělo 2 lžíce denně a zbavíte se břišního tuku! Zdravě a rychle!

2 lžíce denně a zbavíte se břišního tuku! Zdravě a rychle!


Zvýšení tělesné hmotnosti kolem břicha může být způsobeno různými faktory, jako je genetika, hormonální změny, ale i stárnutí. Přebytečný břišní tuk zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, cukrovky a některých typů rakoviny. Chcete-li odstranit břišní tuk, musíte spálit více kalorií, než je sníst.
– 125 g křenu
– 3 citronů (před použitím, je umístíte do nádoby naplněné vodou a PL octa a nechte jej po dobu 10 minut, aby spláchl pesticidy)
– 3 lžíce medu
Mnoho potravin vám může pomoci spálit břišní tuk zvýšením metabolismu a odstraněním nahromaděného tuku z vašich buněk. Zdravá strava a aktivní životní styl jsou velcí nepřátelé břišního tuku. A které potraviny rozhodně při této změně nevynechat?
1. Grapefruit
Grapefruit ohromně pomáhá pálit břišní tuk. Toto citrusové ovoce je bohaté na vitamin C, který může posílit váš imunitní systém, zvýšit metabolismus a ředí i tuky. Další užitečné ovoce bohaté na vitamín C jsou limetky, citrony, mandarinky a pomeranče.
2. Mléčné výrobky
Přidání mléčných potravin do denního jídelníčku vám může také pomoci spálit břišní tuk. Ptáte se jako, když mlíčko a sýry samy o sobě obsahují dost tuku? Výzkumy dokazují, že nedostatek vápníku vyvolává v organismu uvolňování kalcitriolu, což je hormon, který ukládá tuk v těle.
3. Chilli
Chcete-li spálit břišní tuk, přidejte do jídla chilli. Toto pikantní koření obsahuje kapsaicin, což je chemická sloučenina, která zvyšuje metabolismus, podporuje hubnutí a zvyšuje hladiny energie. Podle odborníků mohou potraviny bohaté na kapsaicin spalovat kalorie až 20-minut po jídle!
4. Jablka
Jablka jsou bohaté na pektin, živinu, která brání vašim buňkám v absorbování tuků, pomáhá při absorpci vody z potravin a uvolňovat tuky z vašich buněk. Jablka také obsahují antioxidanty, látky, které by mohly bránit rozvoji metabolického syndromu, což je stav označen jako přebytečný břišní tuk nebo tvar těla – jablko.
5. Čočka
Čočka je bohatá na bílkoviny a rozpustnou vlákninu, což jsou živiny, které stimulují metabolismus, stabilizují hladinu cukru v krvi a zvyšují schopnost těla spalovat tuky.
loading...

Kam dál?