2-letá holčička zbledla a začala zvracet krev. Krátce poté zemřela. Rodiče tomu mohli zabránit …


2 dny po Vánocích se 2letá Brianna Flowerová vesele hrála se svým starším bratrem. Druhý den už byla mrtvá. Až rentgenové snímky odhalili, co bylo příčinou její smrti.Žádný rodič by neměl být svědkem smrti vlastního dítěte. Když umře dítě, je to rána pro celou rodinu. Smutné na celém případě je, že se smrti děvčátka se dalo zabránit. Stefanie a Brian Florerovi, mladý pár z Ameriky, nyní neskutečně trpí. Jejich dcerka měla několik dní po Vánocích vysoké horečky. Rodiče mysleli, že je to chřipka a že dcerka bude brzy v pořádku.

Bohužel, stav děvčátka se zhoršoval ze sekundy na sekundu. Dítě začalo zvracet krev. Rodiče zavolali sanitku. Lékaři okamžitě zahájili operaci. Ani po 2 hodinách se jim však nepodařilo rozsáhlé krvácení zastavit. Smrt způsobila nevinně vypadající malá baterie. Lékaři se domnívají, že holčička ji spolkla a pak se z ní uvolnila kyselina, která poškodila tepnu. „Všechno bylo skvělé a naše holčička najednou zemřelo.“ Říká zoufalý pradědeček.


Brianna polkla během týdne až 6 baterií. Nyní celá rodina varuje všechny rodiče. Všichni mají dávat pozor na malé baterie a v žádném případě je nenechávat v blízkosti dětí. Jsou velmi nebezpečné a mohou způsobit úmrtí dítěte. Za období 2005-2014 bylo zaznamenáno 11940 případů, kdy děti do 6 let spolkli baterie. 15 dětí zemřelo a 101 mělo vážné zdravotní komplikace.

CO SE DĚLO DÁLE? POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔