Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné V 19 letech porodila dceru a potom se jí vzdala. Po 21...

V 19 letech porodila dceru a potom se jí vzdala. Po 21 letech obdrží zprávu, která s ní naprosto otřásla.


V roce 1986 přišla na svět malinká Tammy. Její matce bylo pouhých 19 let, neměla žádnou práci ani peníze, aby se o dítě dokázala postarat.

Její přítel ji opustil, když se dozvěděl, že je těhotná a ani jedna rodina nechtěla mít s dívkou nic společného. Mladá matka byla zmatená a nevěděla, jakým zázrakem může miminku poskytnout něco, co sama nemá.

fb-1494403694notes

Nechceme soudit její rozhodnutí – to udělala už její dcera. Přečtěte si, co udělala, když dospěla.
19-letá dívka tehdy udělala to, o čem si myslela, že je nejlepší možnost – Tammy dala k adopci. Chtěla, aby Tammy měla šťastné dětství a dobré vzdělání – všechno to, co by jí ona nikdy poskytnout nemohla. Nechtěla však, aby si holčička myslela, že ji vlastní matka nikdy nemilovala …

214944036942


Z toho důvodu koupila malý zápisník a zapsala do něj krásné slova lásky a všechno to, co by dceři chtěla říct. Vysvětlila, proč ji musela dát k adopci a popřála krásný život.

314944043213

Tammy měla obrovské štěstí – dostala se k lidem, kteří ji nadevše milovali. Řekli jí o zápisníku a o její „první mámě“. Tammy, které bylo již 21 let, se chtěla se svou biologickou matkou setkat, a tak začala hledat na různých sociálních médiích a stránkách …

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

1
2loading...

Kam dál?