Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy 15 zábavných případů, kdy se lidé dostali do extrémních trapasů!

15 zábavných případů, kdy se lidé dostali do extrémních trapasů!


Dostat se do trapné situace není velmi obtížný úkol, o čemž svědčí neuvěřitelné situace lidí, kteří do nich vklouzly bez menších potíží. Sledujte a učte se.

Nezáleží na tom, zda vrazíte do své bývalé polovičky v přítomnosti té současné, prořeknete se při svatebním proslovu nebo obviníte pivního pupkáče z těhotenství. Tyto příběhy totiž posouvají daleko za horizont nenápadnosti.

1. Stál jsem v řadě, posunul jsem se dozadu a omylem jsem někomu šlápl na nohu. Obrátil jsem se s rukama před sebou, abych se omluvil a obě její prsa skončili v mých dlaních.

2. Po neúspěšném pracovním pohovoru jsem vstal, potřásl jsem si s každým rukou a dal se na odchod. Vešel jsem přímo do šatníku.

3. Jednoho dne jsem zavolal do práce s oznámením, že zůstávám doma kvůli horečce. Na pláži jsem spatřil jednoho ze svých studentů, kývli jsme si v momentě, kdy jsme si oba uvědomili, že chybí na mé hodině.

4. Na párty jsem řekla jedné ženě: „Ten starý, hnusný chlap se tě snaží sbalit.“ Odpověděla mi: „To je můj snoubenec.“

5. Před Starbucks jsem si sedla na místo spolujezdce do cizího auta. Řidič ochotně počkal, dokud dotelefonoval, aby mi oznámil, že jsem se asi spletou.

6. Před setkáním s jedním chlapíkem jsem si ho „Google“. Během rozhovoru jsem vytáhl telefon, abych mu ukázal fotku mého psa. Místo toho, spatřil v mém telefonu sama sebe.

7. Krátce po tom co jsme se s mou (nyní již ex-) manželkou dali dohromady, šli jsme k jejímu, značně morálně založené, rodině na Díkůvzdání.
Tchyně: „Proč si nesedneš k babičce?“
Babka: „Bojí se, že ho znásilnim. – všichni v pokoji vybuchly do nekontrolovatelného smíchu“                                                                                                              Já: „Nemůžete někoho znásilnit, pokud to bude dobrovolně.“ – hrobové ticho

 

[wp_ad_camp_?]

 

8. Omluvila jsem se ženě do které jsem téměř vrazila v hudebninami. Byl to můj odraz v okně. Nebylo to dávno poté, co jsem si obarvila vlasy na blond.

9. Těhotná pokladní: „Přeji hezký den.“
Já: „Díky, přeji pěkné dítě.“

10. Začal jsem štěkat a vrčet na sousedky kočku. Když jsem se podíval na její zahradu, zjistil jsem, že mě souseda celou dobu pozoruje.

11. Můj nervózní kamarád si jednou sedl za bar, vedle velmi krásné ženy s tím, že ji osloví. Když se konečně kopal k tomu, aby ji oslovil, jediné na co se zmohl bylo udeřit ji do zad a uprchnout.
Dodnes je to nejsmutnější pokus o kontakt mezi mužem a ženou, jaký jsem kdy viděl.

12. Jednou “ pod vlivem „ se mi ve Wallmarte podařilo zabloudit na dámské toalety. Skryl jsem se do kabinky a čekal na svou příležitost uniknout, pokoušel jsem o to celou věčnost, ale ženské stále přicházeli …

13. V práci jsem obdržel hovor a chtěl jsem ho propojit. Když jsem zjistil, že jsem sám, změnil jsem hlas a tvářil jsem se, že jsem někdo jiný.

14. Po tom, co jsem shodila pár kilo mi moje sestřenice řekla, že vypadám skvěle. Bez rozmyslu jsem odpověděla: „Děkuji, i ty,“. Později jsem si uvědomila, že byla nedávno na potratu. Ještě stále mám husí kůži při pomyšlení na tuto situaci.

15. Když jsem měl sedm, ve škole se mi velmi líbilo jedna dívka. Nevěděl jsem, jak ji oslovit, tak jsem jí prostě napsal lístek: „Vypadni z mé školy.“
loading...

Kam dál?