11 praktických rad týkajících se výběru pánského oblečení. Neposílejte ho nakupovat samotného!


Podle slov A. P. Chehov: „Ten člověk musí mít všechno krásné: obličej a oblečení, duši a mysl …“ Problematika výběru oblečení je zásadní nejen pro ženy, ale také pro muže.

Člověk by měl vypadat dobře. A v neposlední řadě to je právě vzhled. Aby bylo dosaženo dobrého dojmu, respektu a obdivu, je důležité správně zvolit oblečení.

Moderní člověk se musí snažit vytvořit komplexní a harmonický vzhled, který bude odpovídat situaci. Je to vizitka pro ostatní, kdo jsme a kým chceme být.

Stylové pánské oblečení

11 tajemství výběru oblečení pro silné poloviny lidstva, která Vám pomůže v dosažení úspěchu. Prosím, podělte se o to se svým manželem.

1) Volba košile

1

 

 

2) Pytlovité kalhoty vypadají lacině.

23) Tričko s límečkem – decentní a elegantní volba.

34) Rozdíl je vidět.

4

 

 

5) Vše musí vyhovovat a dobře sedět.

56) Kombinace kravaty a košile. Jak kombinovat?

67) Kdo dostatečně cvičí, nemá problém uvázat kravatu správně!

7

 

 

8) Stylově vyhrnuté rukávy.

89) Oblek; košile ; kravata. – kombinace materiálů.

9

 

 

10) Barvy lze dobře kombinovat.

10

 

 

11) Kombinace obleku a bot.

11

A pamatujte na hlavní pravidlo – oblek musí perfektně sedět. Dokonce i nejdražší oblek na světě bude vypadat špatně, když nebude správně velikosti.

Zde je tip pro všechny muže: najděte vlastní styl a najděte správně oblečení, ve kterém se budete cítit sebejistě. Vyberte si svůj vlastní styl a nebudete závislí na rozmarech módy.

Výše uvedené tipy vám ušetří zbytečné chyby a pomohou Vám najít své sebevědomí a úspěch. Koneckonců, šaty dělají člověka.

Poraďte svým přátelům, jak najít správně oblečení a svůj vlastní styl!