Úvod RADY A TIPY 11 neodpustitelných chyb, u nichž se tvůj telefon rychle pokazí. TOTO by...

11 neodpustitelných chyb, u nichž se tvůj telefon rychle pokazí. TOTO by si měl přečíst každý majitel mobilu


Mám komplikovaný vztah s jakoukoliv technikou, neustále se kazí a v mých rukách se chová nepředvídatelně. Mnozí si myslí, že to způsobuje lidská energie. Ale moji přátelé, kteří mi někdy opraví můj notebook nebo telefon, mě ujistili v tom, že je to způsobeno nesprávným a neopatrným používáním.

Takže jak používat mobil, aby se doba jeho služby prodloužila a aby si mohl na něm pracovat? Nedělej tyto chyby a tvůj zbrusu nový smartphone bude ještě dlouho žít.

Nejnebezpečnější chyby:

Nikdy nevypínáš telefon

Aby zařízení déle pracovalo, je třeba jej vypnout tak jednou za týden na malou chvíli. To je přínosem pro baterii. Kromě toho, nebudeš rušen hovory tak na jednu – dvě hodinky.

mobily1

 

 
Zapomínáš na Wi-Fi a Bluetooth
Vypni všechny nepotřebné funkce a telefon ti vydrží déle. I baterie vydrží déle.

mobily2

Používáš telefon v mrazu

Pokud je venku -20 ° C, nevybírej svůj smartphone z kapsy. Není přizpůsoben pro práci v těchto podmínkách. Ani vysoká teplota, nad 30 °C, nedělá dobře tvému ​​telefonu, je nevhodné pracovat na zařízení při takových extrémních teplotách.

Nabíjíš telefon celou noc

Pokud necháš telefon nabíjet celou noc, baterie bude nabitá na 100%. A to ho zabíjí. Nejideálnější je ho nabít na 95 – 98%, tehdy bude pracovat déle.

mobily3

 

 
Nabíjíš a vybíjíš telefon zcela

Nečekej, až se ti telefon zcela vybije, aby si ho mohl znovu nabít. Lithium iontové baterie jsou nejvýkonnější, pokud jsou nabité na 50 – 80%. Tak na co nabíjet telefon celý den.

Používáš falešnou nabíječku

Nabíječky se často kazí nebo tratí, pokud se ti to stalo, nikdy nepoužívej nesprávnou nabíječku, neboť je zde pravděpodobnost, že se ti tvůj telefon rychle poškodí. Baterie pomalu umírá ve velkých bolestech.

mobily4

 

 
Zapomínáš na čištění telefonu

Udržuj svůj smartphone v čistotě. Pečlivě utři displej vlhkým hadříkem, otvor pro nabíječku a sluchátka vyčisti párátkem, mohou se tam dostat nečistoty a tvé zařízení nebude správně fungovat.

mobily5

Držíš telefon v ruce během procházky po ulici

Není nutné procházet se po městě s telefonem v rukou. Mohou ti ho snadno ukrást, nebo se může stát taková docela banální věc, jako například, spadnutí telefonu do louže. Dávej si na to pozor.

Nedávej heslo na telefon

Chraň si telefon heslem, tím si ochráníš své cenné osobní údaje. Kdykoliv se ti může do telefonu dostat podvodník, tak na to pamatuj a heslo si nedávej do obalu apod. Kromě toho, je zde velká šance, že se ti může vrátit ukradený telefon, pokud je chráněn heslem.

Nevypínáš funkci geolokalizace

Nech zapnutou lokalizaci jen u některých funkcí. Tím ušetříš energii baterie a tvou baterii od předčasného opotřebení.

Nikdy neotvíráš oznámení

Push-oznámení – brutální vrah pro tvou baterii a displej. Nedopusť, aby tato oznámení útočila na tvůj telefon. Ponech si jen ty nejdůležitější.

Lidé často používají telefon velmi chaoticky, a pak se diví, že jim nepracuje správně, nebo se pokazil. Informuj všechny přátele o těchto důležitých radách, pravděpodobně se jim sejdou. Smartphone může fungovat normálně mnohem déle …

mobily6
loading...

Kam dál?