Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné 10 věcí, které nám maminka nikdy neřekla a i přes to tě...

10 věcí, které nám maminka nikdy neřekla a i přes to tě vždy milovala a nedala na tebe dopustit!


Každá matka je jasným příkladem nesobeckosti, soucitu, oddanosti a lásky.


Zkušenosti z mateřství se vzpírají všem logickým vysvětlením. Jednoduše matku nikdy nepochopíte, dokud se jí nestanete.

Tvá matka ti pravděpodobně nikdy neřekla alespoň některé z následujících věcí:

Kvůli tobě plakala … a ne jednou
Plakala, když zjistila, že je těhotná. Plakala, když porodila. Plakala, když tě poprvé viděla. Měla radost ale i strach či starosti. Plakala, protože se cítila tak hluboce oddaná a zavázaná. Cítila, že tvá bolest ale i i tvé štěstí bude prožívat s tebou.

matka1

Chtěla ten poslední kousek koláče
Ale když věděla, že ten koláč je opravdu velmi dobrý, raději ho dala tobě. Věděla, že bude mnohem šťastnější, pokud uvidí nasycené a šťastné své dítě.

matka2

 

 
Bolelo ji to
Když si ji zatáhla za vlasy, když si ji poškrábala malými nehtíky, když si ji hrizla, zatímco tě kojila, to všechno ji bolelo. Když si ji kopla v těhotenství do bříška nebo měla nevolnosti. Vše přežila a přežila by i mučivé bolesti, jen kvůli tobě.

matka3

Vždy měla strach
Od chvíle početí dělala vše, co bylo v jejích silách, aby tě ochránila. Ona byla ta, která chtěla říct ne ve chvíli, kdy se tví spolužáci přišli zeptat jestli se můžeš jít s nimi na kole k řece. Ve svém nitru plakala, protože věděla, že to je nebezpečné. Jen ona tě mohla uchránit před vším nebezpečím, ale řekla ano. Řekla také mnoho upozornění a tys ji nebral/a vážně. Vždy zůstala vzhůru, aby se ujistila, že si doma v bezpečí a probudila se, aby tě vyprovodila do školy. Byla tam pro tebe, aby tě uklidnila po každém špatném snu nebo při každé noční horečce a nemoci. Byla tam, aby se ujistila, že si v pořádku.

matka4

POKRAČOVÁNÍ O MAMINKÁCH NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

1
2
3loading...

Kam dál?