Úvod ZDRAVÍ Cvičení 10 minutový trénink na zeštíhlení vnitřních stehen, díky kterému budete mít vysněná...

10 minutový trénink na zeštíhlení vnitřních stehen, díky kterému budete mít vysněná stehna.


Svaly vnitřních stehen jsou tvořeny 5 hlavními svaly, které jsou stabilizujícím faktorem pro vnější rotaci Vašich kolen a pomáhají přitáhnout nohy k sobě, k přímé středové linii Vašeho těla.

Tyto svaly jsou připevněny k pánvi a hrají klíčovou roli v protažení boků a flexibilitě, jsou také zodpovědné za sílu středu těla.

Protože stabilizace středu těla přímo závisí na silných vnitřních stehnech, jejich posílení Vám pomůže dosáhnout lepších výsledků v jakémkoli jiném cvičení a sportech, jako je třeba běh.

Dnes Vám přinášíme toto video, které se soustředí na posílení a vyrýsování svalů vnitřních stehen. Cvičení je vytvořeno tak, aby procvičilo celé Vaše tělo, takže si připravte podložku a stiskněte tlačítko play na videu a připravte se dát svým nohám pořádně zabrat!

Proveďte okruh 2 krát s minimální přestávkou a během tréninku je také dvakrát zařazena chvilka cardio tréninku, díky ní si udržíte správnou tepovou frekvenci a posílíte svaly vnitřních stehen, zatímco budete spalovat tuk. Sdílejte se svými přáteli, ať si mohou také zacvičit!
loading...

Kam dál?