Úvod KRÁSA A MÓDA 1 polévková lžíce nalačno a 10 minut času. Nevěřím, že před rokem...

1 polévková lžíce nalačno a 10 minut času. Nevěřím, že před rokem byly moje zuby prokletím.


Vypláchnout si ústa olejem na prázdný žaludek – jedno ze starověkých ajurvédských praktik. Kdybychom tento postup prováděli každý den od našeho dětství, zubaři by neměly co dělat.

Tajemstvím lipidů v oleji je, že vytahuje z úst bakterie a zabraňuje jejich opětovnému přilepení se na zuby a ústní sliznici. Kloktání s olejem vám pomůže eliminovat běžné problémy: čistí plak, zpevňuje dásně, odstraňuje špatný dech … a to není všechno!

1

 

 
Vyplachování úst olejem

1) Nejlepší bude, když to provedete ráno, hned po probuzení a samozřejmě na lačný žaludek. Dejte si do úst 1 PL slunečnicového nebo olivového oleje (můžete klidně použít i kokosový, sezamový nebo jiný).
Ponechte ho v ústech 10 minut a v žádném případě ho nepolykejte. Zatímco bude v ústech, nasbírá všechny škodlivé bakterie a toxiny.

2

2) Jakmile olej zhoustne, vyplivněte ho a vypláchněte si ústa teplou vodou.

3

 

 
3) Žádný jiný přípravek či zubní pasta nebude fungovat tak efektivně! Během několika dní si všimnete, že váš dech je svěžejší a zuby bělejší. To je jen začátek…
4

4) Nyní si můžete umýt zuby jako obvykle. Olejová ochrana, která se tvoří v ústech během 10 minut, pomůže i samotné zubní pastě lépe vyčistit vaše zuby.
5

Jedná se o jednoduchou proceduru, ze které se snadno stane zvyk. Je důležité, abyste si olej přichystali do sklenice k zubnímu kartáčku ještě večer a ráno na to určitě nezapomenete!

Nedejte bakteriím žádnou šanci a nezapomeňte se o tento článek podělit is vašimi přáteli.
loading...

Kam dál?