1 minutový psychologický test: Vyberte si svůj hřeben a zjistěte, co vás odlišuje od ostatních žen


Charakter ženy se odráží ve všem, co ji obklopuje. Kdo jste vy: kariéristka nebo zapomnětlivá maminka, jednoduchá, nebo ani ne z tohoto světa, lamačka srdcí nebo věrná žena? O tom je schopný vypovídat i obyčejný kartáč na vlasy!

dělejte si tento neobyčejný psychologický test, který vám zabere minutku, ale za to vám prozradí mnoho zajímavého o vaší osobnosti. Jednoduše si z obrázku vyberte kartáč na vlasy, nebo hřeben, který používáte a přečtěte si jaký máte charakter.

Rysy ženského charakteru

1) Nymfa

Jste pravé zosobnění ženskosti a něžnosti. Pro muže jste hlavní zdroj inspirace. Svou skromností, milým úsměvem, tichým hlasem a dobrým chováním okouzlujete lidi ve vašem okolí. Je vám proti srsti plést se do cizích záležitostí, nikdy neskáčete do řeči a nehádáte se.

Vaše oblečení jen zvýrazňuje vaši ženskost. Ve vaší garderobě jsou většinou šaty, sukně a halenky s květovanými vzory. Nelíbí se vám práce v kanceláři, proto si vybíráte něco kde můžete být kreativní, například práci s dětmi nebo charitu.

2) Nezávislá a emancipovaná

Přísná a přímá, nikdy se nevyhýbáte odpovědi. Bráníte si své názory a nezrazujete své principy. Vaši přátelé se mohou spolehnout, že od vás dostanou upřímné ohodnocení a střízlivý pohled na situaci a hlavně proto se s vámi kamarádí. S muži jste rovnocenná, nerada odhalujete své slabosti. Jste plně nezávislá a samostatná.

Jste jednou z těch lidí, pro které je důležitý komfort. Ve všem. Proto se ve vašem šatníku nacházejí sice ne hezké, ale zato pohodlné boty a ani se je v nejbližší dobře nechystáte obětovat, dokonce ani kvůli úžasnému vzhledu.


3) Okouzlující a jednoduchá

Mezi jinými ženami vyčníváte svou dobrotou a upřímností. Proto vás i někteří považují za jednoduchou, ale vy víte, že vaše duše je hluboká a světlá. Nepěstuje v sobě hněv a nedržíte se negativních emocí. Pomáhá vám to žít v harmonii a klidu.

Jste výborná hospodyňka, vždy ráda přijímáte hosty. Pro vás je stát se matkou tím nejvyšším štěstím. Ze všech ženských typů jste vy ta nejmoudřejší.

4) Minimalistka

Milujete perfektní pořádek. Vše musí být na svém místě: jak v domě tak i v mysli. Peníze nevyhazujete do větru, nezaplňujete prostor nepotřebnými předměty. Své peníze spravujete s lehkostí a šikovností. Cestování, vzdělávání, sebezdokonalování, zdraví – to jsou pro vás věci, za které jste ochotna utratit své úspory.

Ve vašem okolí se nenacházejí náhodní lidé. Životního druha i přátele si vybíráte velmi opatrně. „Nic nepotřebného!“ – to je vaše životní motto. Ve vaší skříni se nachází jen kvalitní praktické oblečení a dobrá obuv.

5) Dobrodružná

Jste otevřená a milujete svobodu. Rutina ve vás vyvolává melancholii, proto ráda měníte situaci, často experimentujete se svým vzhledem, měníte postavení nábytku, přátele. Ale také nemáte o ničem jasný názor – měníte ho rychlostí světla. Lidé se vám dokážou jen těžko přizpůsobit, proto při vás stojí jen ti nejvěrnější přátelé.

Kromě toho ovládáte mnoho dovedností. Vyzařujete dobrotu a vždy jste připravena přijít na pomoc. Máte mnoho zájmů, často měníte práci a zkoušíte své hranice v různých oblastech.

6) Konzervativní

Stabilita pro vás znamená všechno. Cílevědomě kráčíte po své cestě, věrná svým názorům a zálibám. Ledajaké změny a inovace vám přinášejí jen stres a podrážděnost. Známí vás považují za zcela konzervativního člověka – prakticky Vás není možné dostat z komfortní zóny.

Měla byste být flexibilnější a někdy pustit do svého života i něco neobvyklého a nového. To se týká stylu, domova i vztahů k vašim blízkým. Pár experimentů rozpustí vaši rutinu úžasnými dojmy.


7) Byznys žena

Zvykla jste si mít vše pod kontrolou, takže se nemůžeme divit, že v rodině máte vůdčí pozici. Síla i rozhodnost, které vás provázejí celým životem, často lidi odhánějí, neboť vědí, že s vámi vtipy ztrácejí svůj šmrnc. Kvůli tomu nemáte mnoho přátel, jejich množství je podobné jako množstvím vašich vlastností.

Co se oblečení týče, preferujete strohé a rovné siluety, drahé materiály a doplňky. Vždy vypadáte stylově a moderně. Na osobní život vám nezbývá čas, proto jste i dlouhodobě sama. Na partnera máte vysoké požadavky a většinou nacházíte lásku až ve zralém věku.

Je super, že existují psychologické testy, které nám pomáhají dozvědět se nové věci o sobě a svých blízkých. Podělte se s námi se svým výsledkem v komentářích a určitě tento článek vzpomeňte i svým přítelkyním!