Zničte vaše mateřská znaménka, bradavice, černé tečky, kožní značky a stařecké skvrny ZCELA PŘIROZENĚ


Kožní problémy jsou velmi časté u téměř každého. Naše pokožka je velmi citlivá a může být poškozena bradavicemi, ucpanými póry či lidově zvanými pučiakmi. Tyto změny jsou většinou způsobeny hormonální nevyrovnaností či změnou životního stylu, popřípadě nezdravým životním stylem (tučná jídla, apod.).

Mnoho lidí namísto kupování drahých kosmetických produktů raději sáhli po přírodní ověřené metodě která z jejich pokožky udělá zdravou, čistou a zářící. Nebezpečné chemikálie obsažené v komerčních produktech jsou asi největším důvodem proč nekupovat takové přípravky. Nyní vám ukážeme jak se zbavit těchto problémů přírodně a efektivně!

1. Mateřská znaménka
Ty se mohou objevit v jakémkoliv věku. Jsou to prakticky skupinky pigmentace kůže zvané melanocyty, vznikají kvůli genetice či vystavení na slunci.

Čistý česnek či extrakt z něj je skvělý v odstraňování bradavice, před aplikováním si ochraňte kůži kolem, ať už páskou nebo vazelínou. Následně tento extrakt aplikujte, nebo censak přitlačte. Obvazujte danou oblast, opakujte proceduru každý den.

Dále můžete použít směs jedlé sody a ricinového oleje, nebo jablečný ocet.

2. Bradavice

Bradavice můžete odstranit třením banánové slupky o bradavici každou noc. Proceduru opakujte během 2 týdnů a bradavice pomalu ale jistě zmizí. Můžete vyzkoušet i čistý surový med či jablečný ocet.

3. Černé tečky

Je možné je odstranit za pomoci citrónové šťávy, namočte do ní vatovou kuličku a třete s ní černé tečky dvakrát do dne. Můžete použít také aloe vera či cibuli.

Pokud chcete přeskočit vlastní tvorbu, můžete rovnou zkusit masku z přírodní výroby na webu ČERNÁ MASKA (klikněte) která po sloupnutí vytáhne všechny tečky jako lepidlo!

4. Ucpané póry

Způsobené nahromaděným mastnoty na kůži. Udělejte pastu z cukru a citrónu, namočte do ní organickou bavlněný hadřík a začněte ní třít oblast s ubchanými póry, pohyb musí být kruhovitý. Následně si obličej opláchněte teplou vodou.

Loading...

Zbavte se na celém těle viditelných jizev už za je...
views 0
Jizvy představují narušení pokožky v důsledku chirurgických zákroků, ran, popálenin a obvykle jsou trvalé. Přítomnost jizev na kůži snáší každý j...
Vědecký výzkum zjistil, že sklenka červeného vína ...
views 1
Nejnovější provedený výzkum na University of Alberta v Kanadě ukázal, že jedna sklenička vína je zdravá a hlavně tělu prospěšná jak moc jako kdyby jst...
Šokující pravda o mikrovlnkách, kterou všichni ign...
views 1
Mikrovlny vynalezli dva vědci během druhé světové války, kde jejich původním účelem bylo v kombinaci s radarovým systémem lokalizovat a bombardovat na...
Banány se skořicí: Vypijte tento zázračný nápoj př...
views 1
Tento nápoj není pro každého, protože někomu může vadit specifická chuť. Jaké jsou však účinky? Prostě úžasné! Velmi silný a zejména přírodní l...
Máte oteklé nohy? Pomůže vám toto.
views 0
Je mnoho příčin, které způsobují oteklé nohy, například hormonální poruchy, horka, selhávání ledvin, těhotenství, problémy s cévami a pod. Alternat...