Žena podstoupila hormonální léčbu na otěhotnění, když jí však doktor udělal ultrazvuk, musel běžet okamžitě pro pomoc!Bobbi a Kenny McCaughey mají dceru, Mikayle, ale opravdu chtěli mít další dítě. V důsledku hormonálních problémů se Bobbi vydala k endokrinologovi, který doporučil její hormonální léčbu.

Rok 1997 byl pro rodinu McCaughey výjimečný. Bobbi se podařilo otěhotnět! Ale když šla do ultrazvuku, doktor nedokázal uvěřit tomu, co viděl! Hormony pomohly – a jak! Bobbi měla pod srdcem až 7 dětí!

Toto těhotenství představuje obrovské riziko pro děti a matku. Lékaři nevěřili, že všechny děti budou žít, a pokud ano, budou mít po narození obrovský zdravotní problém.

Jako věřící Bobbi nesouhlasil s částečným potratováním. Těhotenství pro ni bylo neuvěřitelně náročné. V týdnu 9 se nemohla dostat z postele sama. V osmém měsíci byla hospitalizována.


Navzdory skutečnosti, že se s nimi rozčilovalo mnoho lidí, 7 dětí se narodilo zcela zdravé. Sedmiklata se stala globálním pocitem a díky nim dostávali finanční pomoc.

Bez pomoci zvenčí by nebylo možné vzdělávat sedm dětí. Děti potřebovaly až 170 plenek týdně. Každý den až 7 osob staralo o všechny děti.
Děti se připojují k velkému putu. Musí to být veselá domácnost, ne? 🙂

Sedmikrásky jsou dospělé a neoddělitelné.

Podělte se o tento neuvěřitelný příběh, pokud obdivujete ty odvážné rodiče!

Loading...