Všichni, to máme doma! Jen lžička denně spálí 12 kilogramů tuku!Hlavní způsob, jak rychle zhubnout, je zvýšit váš metabolismus. To lze snadno dosáhnout přidáním určité přísady do svého jídelníčku.

Co je úžasné o této složce je, že nezabrání v jídle vašeho oblíbeného jídla, stačí přidat toto koření a budou výsledky!

Když jste se rozhodli zhubnout, věděli jste, že půst může udělat více škody na vás, než užitku. Význam, zastavení jídla zcela je jedním z nejhorších způsobů. S touto metodou můžete kombinovat své potraviny s těmi správnými kořením a to nejen zvýší svůj metabolismus, ale proměnit své tělo do stroje na spalování tuků.

Kmín

Nedávná studie provedená na University of Medical Sciences v Íránu ukázaly, že kmín je nejužitečnější koření pro zdravé hubnutí. Do studie bylo zapojeno 44 žen s nadváhou, rozdělených do dvou skupin. A obě skupiny dostaly rady týkající se zdravé a vyvážené stravy po dobu tří měsíců. Jejich každodenní stravě bylo zahrnuto 500 kalorií.

Toto koření zaručuje, že ztratíte 12 kg za 3 měsíce.

Další experiment, kde ženy pijí 140 ml jogurtu každé ráno, polovina měla lžičku kmínu prášku ve svém pití, zatímco zbytek ne. O tři měsíce později, výsledky ukázaly, že první skupina 22 žen, které měly ve svém kmín ztratil o 14 kg více než zbytek se účastnících se v druhé skupině. A to není všechno – první skupina ztratila 14,64 procenta svého tělesného tuku a druhá bez kmínu v jogurtu pouze 4,91%.

Neuvěřitelné spalování pochází z rostlinných sterolů, jedná se o sloučeniny, které zabraňují akumulaci cholesterolu v těle, stejně jako termogenní účinek koření, který urychluje látkovou výměnu přirozeně.

Proto, pokud chcete urychlit hubnutí během svého jídelníčku, stačí přidat kmín di vašich oblíbených jídel.

loading...